Młoda kobieta zamarzła w samochodzie. Przed śmiercią wysłała rodzinie film

Młoda kobieta zamarzła w samochodzie. Przed śmiercią wysłała rodzinie film
22-latka zmarła w samochodzie wskutek zamarznięcia (fot. Facebook.com)
polsatnews.pl / tk

Podczas niedawnych śnieżyc, które nawiedziły USA zginęło co najmniej 60 osób. Część z ofiar zamarzła w zaspach lub samochodach. Wśród nich była 22-letnia Anndel, która została znaleziona martwa w swoim aucie. Kobieta przed śmiercią wysłała film swojej rodzinie.

„Do tragedii z udziałem 22-letniej Anndel doszło w piątek, tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia. Kobieta wracała popołudniu z pracy do domu w Buffolo, kiedy w drodze złapała ją śnieżna burza” – czytamy na polsatnews.pl.

DEON.PL POLECA
22-latka przed śmiercią wysłała rodzinie film

Anndel zadzwoniła pod numer alarmowy i czekała na pomoc. W tym czasie wysłała swojej rodzinie film. Jak wynika z relacji jej bliskich, kobieta mówiła, że się boi i pokazała szalejącą zamieć śnieżną, zasypaną drogę. Powiedziała, że planuje spędzić w pojeździe całą noc.

Kobieta zamarzła w samochodzie

Rodzina 22-latki także skontaktowała się ze służbami prosząc o pomoc w odnalezieniu Anndel. Niestety po 18 godzinach spędzonych w samochodzie kobietę znaleziono martwą. Prawdopodobnie zmarła w wyniku zamarznięcia.

Jak podaje polsatnews.pl, „Zrozpaczona rodzina mówiła lokalnym mediom, że pod choinką ciągle czekają na Anndel prezenty. Kobieta skończyłaby w styczniu 23 lata”.

Źródło: polsatnews.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz P. Terlikowski

Siedem spojrzeń na granicę życia i śmierci

Współczesna medycyna coraz skuteczniej przedłuża życie. Czym się kierować przy rozwiązywaniu wynikających stąd dylematów? Jak do tych problemów należy podchodzić od strony etycznej i duchowej? Na co powinna...

Skomentuj artykuł

Młoda kobieta zamarzła w samochodzie. Przed śmiercią wysłała rodzinie film
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.