Nie żyje Lisa Loring, znana z serialu "Rodzina Addamsów". Miała 64 lata

Nie żyje Lisa Loring, znana z serialu "Rodzina Addamsów". Miała 64 lata
fot. Depositphotos
PAP Life / pk

Lisa Loring, która w kultowym serialu "Rodzina Addamsów" zagrała Wednesday Adams, zmarła 28 stycznia. Aktorka została odłączona od respiratora na życzenie rodziny. Od trzech dni była podłączona do aparatury podtrzymującej życie.

Jak podaje portal PAP Life, o śmierci aktorki poinformowała w niedzielę jej przyjaciółka.

- Była podłączona do aparatury podtrzymującej życie przez trzy dni. Wczoraj rodzina podjęła trudną decyzję o odłączeniu jej od respiratora - powiedziała Laure Jacobson.

Aktorka była czterokrotnie zamężna. Jak informuje PAP, zostawiła po sobie dwie córki oraz wnuki.

- Była piękną i życzliwą osobą oraz kochającą matką. Lisa zostawiła po sobie niezwykłe dziedzictwo w świecie rozrywki - dodała Jacobson.

Jak informuje PAP, Lisa Loring zagrała Wednesday Adams, gdy miała 6 lat. W jej roli bohaterka "Rodziny Addamsów" była niekiedy "ponura" i "miała słabość do zwierząt domowych".

Emitowana od 1964 roku "Rodzina Addamsów" doczekała się dwóch sezonów i była to pierwsza ekranizacja słynnych komiksów Charlesa Addamsa. W zeszłym roku postać Wednesday Adams powróciła na szklany ekran za sprawą Netflixa, który zrealizował serial opowiadający o dorastaniu bohaterki.

Źródło: PAP Life / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz P. Terlikowski

Siedem spojrzeń na granicę życia i śmierci

Współczesna medycyna coraz skuteczniej przedłuża życie. Czym się kierować przy rozwiązywaniu wynikających stąd dylematów? Jak do tych problemów należy podchodzić od strony etycznej i duchowej? Na co powinna...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nie żyje Lisa Loring, znana z serialu "Rodzina Addamsów". Miała 64 lata
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.