Nie żyje Adam Rich, aktor znany m.in. ze "Słonecznego patrolu". Miał 54 lata

Nie żyje Adam Rich, aktor znany m.in. ze "Słonecznego patrolu". Miał 54 lata
fot. Depositphotos
rp.pl / pk

Adam Rich w latach 70. i 80. był dziecięcą gwiazdą telewizji. Największą sławę przyniosła mu rola w serialu "Eight is Enough”. Aktor zagrał również w "Słonecznym patrolu", w którym wcielił się w postać młodego surfera o imieniu Ethan. O śmieci Richa poinformował jego rzecznik.

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 54-letnirgo aktora - informuje portal rp.pl. Oficjalnie wiadomo jednak, że Rich zmagał się z chorobą psychiczną i uzależnieniami. Przynajmniej trzy razy był na odwyku.

Aktor zmarł w swoim domu w Los Angeles. W oświadczeniu dotyczącym śmierci Richa podkreślono, że był on "wojownikiem w walce z chorobą psychiczną". "Był bezinteresowny i zawsze troszczył się o tych, na którym mu bardzo zależało. Dlatego też wielu ludzi, którzy dorastali wraz z nim, czuje, że stracili część swojego dzieciństwa. (...) On naprawdę był młodszym bratem Ameryki" - czytamy na rp.pl.

Źródło: rp.pl / pk

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Płomień, który rozświetla mrok

Pandemia, kryzys ekonomiczny, wojny…

Jak wierzyć w kochającego Boga i Jego bliskość, kiedy wokół rozsypuje się świat? Czy Wcielenie naprawdę coś zmienia? Gdzie szukać Bożej obecności?

Bóg jest niewysłowioną tajemnicą, ale...

Skomentuj artykuł

Nie żyje Adam Rich, aktor znany m.in. ze "Słonecznego patrolu". Miał 54 lata
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.