Nie żyje syn Cristiano Ronaldo. Piłkarz stracił nowo narodzone dziecko z bliźniaczej ciąży

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo. Piłkarz stracił nowo narodzone dziecko z bliźniaczej ciąży
fot. Depositphotos
PAP / pk

Piłkarz Manchesteru United Cristiano Ronaldo poinformował, że stracił synka z bliźniaczej ciąży. Poród przeżyła tylko jego córeczka. Słynny Portugalczyk pożegnał chłopca we wpisie w mediach społecznościowych i poprosił o uszanowanie prywatności rodziny.

Ronaldo wraz ze swoją partnerką Georginą Rodriguez, wychowujący już czworo dzieci, oczekiwał na narodziny bliźniąt (o ciąży informował już w ubiegłym roku). W poniedziałek przekazał jednak tragiczną wiadomość.

"Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać"

"Z ogromnym smutkiem musimy ogłosić, że nasz synek odszedł. To największy ból, jaki mogą czuć rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, aby przeżyć ten moment z odrobiną nadziei i szczęścia. Chcemy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich fachową opiekę oraz wsparcie. Jesteśmy wszyscy zdruzgotani tą stratą i uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności w tym bardzo trudnym czasie. Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać" - napisał Ronaldo w mediach społecznościowych.

Pod tymi słowami widnieje również podpis partnerki Portugalczyka.

Źródło: PAP / pk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo. Piłkarz stracił nowo narodzone dziecko z bliźniaczej ciąży
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.