Ojciec Mateusz pojawił się na ulicach Sandomierza. Trwają zdjęcia do nowych odcinków

Ojciec Mateusz pojawił się na ulicach Sandomierza. Trwają zdjęcia do nowych odcinków
fot. TREMOLOTREMENS / YouTube
Radio Kielce / pk

W Sandomierzu rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków serialu "Ojciec Mateusz". W środę 29 marca na planie filmowym pojawił się m.in. odtwórca głównej roli, Artur Żmijewski.

Jak informuje "Radio Kielce", do Sandomierza wrócili filmowcy. Na ulicach jednego z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce pojawili się aktorzy znani z kultowego już serialu o księdzu detektywie, a wśród nich Artur Żmijewski oraz Michał Piela, który gra rolę policjanta Nocula.

Nowe wątki i zaskakujące zwroty akcji w nowych odcinkach "Ojca Mateusza"

Aktor powiedział, że w odcinkach, które pojawią się już jesienią, zobaczymy nowe wątki, nie zabraknie również interesujących zwrotów akcji.

- Ruszyliśmy z kopyta z nową produkcją i jakoś tak to wszystko ożyło. Warto będzie zasiąść przed telewizorami, aby obejrzeć efekty naszej pracy - powiedział Michał Piela, cytowany przez "Radio Kielce".

DEON.PL POLECA

Jak podaje "Radio Kielce", "Ojciec Mateusz" kręcony jest w Sandomierzu od 2008 roku. Zdjęcia do nowych odcinków potrwają do 1 kwietnia.

Źródło: Radio Kielce / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Roman Groszewski SJ

Nie bój się, jesteś wolny

Pragniemy szczęścia i poczucia, że przeżywamy swoje życie w pełni. Żeby to osiągnąć, wyznaczamy sobie różne cele, planujemy, podejmujemy decyzje. Tym wszystkim działaniom bardzo często towarzyszy jednak lęk.

Jak przestać...

Skomentuj artykuł

Ojciec Mateusz pojawił się na ulicach Sandomierza. Trwają zdjęcia do nowych odcinków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.