Poznań: 15 osób poszkodowanych w zderzeniu tramwajów w tym kobieta w ciąży i dziecko

Poznań: 15 osób poszkodowanych w zderzeniu tramwajów w tym kobieta w ciąży i dziecko
Fot. pixabay.com
PAP / tk

15 osób zostało poszkodowanych po tym, jak w Poznaniu zderzyły się dwa tramwaje. Jedna osoba jest w stanie ciężkim, obrażenia trzech innych służby ratunkowe określają jako średnie.

Jak poinformowała Marta Mróz z KMP w Poznaniu, na ul. Hetmańskiej, na wysokości ul. Kolejowej doszło do wykolejenia tramwaju linii nr 1, który jechał w stronę ul. Głogowskiej. Na wykolejony pojazd najechał jadący z naprzeciwka tramwaj linii nr 10.

DEON.PL POLECA
W obu tramwajach podróżowało w sumie ok. 60 osób. Wskutek zdarzenia poszkodowanych zostało 15 osób, w tym dziecko i kobieta w ciąży.

Najciężej ranna osoba została zabrana do szpitala śmigłowcem LPR. Ma uraz głowy i ręki. Obrażenia trzech innych służby ratunkowe określają jako średnie. - Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitali. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, na miejscu pracują służby ratunkowe - podała Mróz.

Ruch tramwajów w okolicy miejsca zdarzenia został wstrzymany. Wprowadzono objazdy.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Biel SJ

Opowieść o dorastaniu do zaufania

Niezależnie od etapu życia stajemy czasami w obliczu sytuacji, które są ponad nasze siły. Ciągle dojrzewamy – dorastamy do tworzenia autentycznych relacji międzyludzkich, przezwyciężamy różne lęki. W tym wszystkim wciąż...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Poznań: 15 osób poszkodowanych w zderzeniu tramwajów w tym kobieta w ciąży i dziecko
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.