Przegraliśmy z Kolumbią. Polska straciła szanse na wyjście z grupy

Przegraliśmy z Kolumbią. Polska straciła szanse na wyjście z grupy
(fot. PAP/EPA/SERGEY DOLZHENKO)
Redakcja DEON.pl

Dosłownie kilka minut temu zakończył się nasz drugi mecz na Mundialu w Rosji. Polacy przegrali Kolumbią. Pamiętajmy, że prawdziwi kibice są dumni po zwycięstwie i wierni po porażce.

____________________________________________________________________________

POL  0   -  3  COL

____________________________________________________________________________

DEON.PL POLECA

Zastanawiasz się, co zrobić, aby wesprzeć naszą reprezentację? Ten film rozwieje twoje wątpliwości. Wzmacniamy skład modlitwą>>

O tym, że kapitan Reprezentacji Polski to człowiek z krwi i kości oraz prawdziwy wojownik, możecie przeczytać w tekście: "Robert Lewandowski. Człowiek taki jak my"

W meczu z Senegalem swój setny występ w barwach reprezentacji zaliczył Kuba Błaszczykowski. O tym, że warto się podnosić z każdego upadku daje nam dowód na boisku i w życiu. Jego słowa towarzyszyły nam po porażce z Senegalem i dodawały skrzydeł.

O tym jak ważna jest modlitwa wiemy wszyscy albo prawie wszyscy. Czy warto modlić się za piłkarzy i wyniki sportowe? Przeczytajcie co na ten temat myśli Karol Kleczka w tekście: Po co się modlić za polskich piłkarzy?

Będąc w temacie modlitwy, zachęcamy was do udziału w naszej akcji DAR - czyli Duchowej Adopcji Reprezentanta. Uruchomiliśmy ją specjalnie dla kadrowiczów i Adama Nawałki. Wystarczy, że klikniesz w powyższy link a system losujący wyłoni piłkarza (lub trenera), któremu możesz szczególnie towarzyszyć przez cały turniej.

Jak działa DAR?

  1. Wejdź w link: https://www.deon.pl/adoptuj-pilkarza/art,1,duchowa-adopcja-reprezentanta-pomozmy-naszym-na-mundialu.html
  2. Kliknij przycisk "Rozpocznij losowanie"
  3. Wyświetli Ci się zawodnik wraz z krótką biografią, w której przeczytasz ciekawe fakty z jego życia lub kariery sportowej.
  4. Poniżej znajdziesz modlitwę kibica, odmawiaj ją każdego dnia
  5. Pamiętaj o piłkarzu, którego wylosowałeś, także w czasie jego treningów i odpoczynku
  6. Podaj dalej informację o akcji. Niech będzie nas jak najwięcej!

Nie chodzi o modlitwę przeciwko komuś, ale o jednośc kibiców. Dajmy odczuć naszym piłkarzom, że nie są sami. Piłka nożna to piękna gra, która jednoczy.

Czy piłkarze mają swojego patrona? Pewnie się tego nawet nie spodziewaliście. Poznajcie św. Luigiego Scrosoppiego. Jak to się stało, że XIX-wieczny ksiądz został patronem jednego z najpopularniejszych sportów na świecie? Dowiecie się z tekstu Karola Kleczki.

Skorzystacie z jego wstawiennictwa? Możecie to zrobić modląc się tą modlitwą. To nasza podpowiedź dla was.

O tym, że piłka łączy różne światy wiadomo nie od dziś. Nic dziwnego, że kibice modlą się w intencji ukochanych drużyn, a piłkarze po zdobytej bramce kierują spojrzenie w niebo. Wiedzieliście, że jeden z najbardziej znanych trenerów i komentatorów grał w piłkę z Karolem Wojtyła i myślał o kapłaństwie? Poznajcie nieznane fakty z życia Jacka Gmocha i dowiedzcie się co go skłoniło do tego, żeby jednak księdzem nie został.

Mistrzostwa wciąż trwają. Dziękujemy wam za dzisiejszą walkę i jesteśmy z Wami do końca! POLSKA GOLA!

Przegraliśmy z Kolumbią. Polska straciła szanse na wyjście z grupy - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik, Piotr Żyłka

Czy Kościół może być normalny? Bez tematów tabu, pouczania i krzywdzenia innych?

Grzegorz Kramer SJ i Piotr Żyłka w szczerej rozmowie z Łukaszem Wojtusikiem. 

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach...

Skomentuj artykuł

Przegraliśmy z Kolumbią. Polska straciła szanse na wyjście z grupy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.