Silny podmuch wiatru przewrócił ciężarówkę na jadące obok auto

Silny podmuch wiatru przewrócił ciężarówkę na jadące obok auto
Fot. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 17 PSP w Warszawie
PAP / tk

Silny podmuch wiatru przewrócił w poniedziałek ciężarówkę na jadące obok auto na ulicy Puławskiej na warszawskim Ursynowie. Nikomu nic się nie stało. Zablokowany jest jeden pas w stronę Piaseczna.

Do zdarzenia doszło około południa w poniedziałek. Kpt. Wojciech Kapczyński z warszawskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej poinformował, że na ulicy Puławskiej w wyniku silnego podmuchu wiatru ciężarówka z naczepą przewróciła się na samochód osobowy.

Zarówno w ciężarówce, jak i w samochodzie było po jednej osobie. Obie opuściły pojazdy przed przybyciem strażaków. Kpt. Kapczyński wyjaśnił, że nie wymagały one pomocy medycznej, nic się im nie stało.

Strażak zaznaczył, że ciężarówka przewróciła się na jezdni, na wysokości stacji benzynowej, więc jeden pas w stronę Piaseczna jest zablokowany. Na miejsce przyjechała grupa ratownictwa technicznego, która przeniesie pojazd tak, aby nie tamował ruchu.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Biel SJ
23,03 zł
32,90 zł

Opowieść o dorastaniu do zaufania

Niezależnie od etapu życia stajemy czasami w obliczu sytuacji, które są ponad nasze siły. Ciągle dojrzewamy – dorastamy do tworzenia autentycznych relacji międzyludzkich, przezwyciężamy różne lęki. W tym wszystkim wciąż...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Silny podmuch wiatru przewrócił ciężarówkę na jadące obok auto
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.