Świdwin: w jeziorze Bukowiec odnaleziono ciało poszukiwanego 17-latka

Świdwin: w jeziorze Bukowiec odnaleziono ciało poszukiwanego 17-latka
Fot. Hanna Tornyai / depositphotos.com
PAP / tk

W jeziorze Bukowiec w Świdwinie nurkowie odnaleźli ciało mężczyzny – poinformował rzecznik KW PSP w Szczecinie st. kpt. Tomasz Kubiak. Policja potwierdza, że to poszukiwany 17-latek ze Świdwina.

Od wczesnych godzin rannych na jeziorze Bukowiec w Świdwinie trwała akcja poszukiwawcza 17-latka, który miał w sobotę wieczorem wskoczyć do akwenu i już nie wypłynąć. Policja sprawdzała jeszcze inne wątki, w tym ucieczkę nastolatka z domu.

W poszukiwania w jeziorze zaangażowana została Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Koszalina. - Nurkowie odnaleźli ciało mężczyzny – poinformował w południe st. kpt. Kubiak.

Świdwińska policja potwierdza, że odnalezione zwłoki to poszukiwany 17-latek.

DEON.PL POLECA

- Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Postępowanie wyjaśniające okoliczności śmierci młodego mężczyzny prowadzimy pod nadzorem białogardzkiej prokuratury – powiedziała oficer prasowa KPP w Świdwinie st. asp. Katarzyna Kopacz.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Paula McLain

W mroku nie czają się potwory, tylko ludzie

Anna Hart rozwikłała dziesiątki spraw tajemniczych morderstw i poznała najciemniejszą stronę ludzkiej natury. Gdy jednak dotyka ją osobista tragedia, wyjeżdża na wieś, gdzie wychowała się w rodzinie...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Świdwin: w jeziorze Bukowiec odnaleziono ciało poszukiwanego 17-latka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.