Tragedia w Lubieni. Pijany kierowca potrącił pieszych, zginęła kobieta w zaawansowanej ciąży

Tragedia w Lubieni. Pijany kierowca potrącił pieszych, zginęła kobieta w zaawansowanej ciąży
fot. Depositphotos
PAP / pk

Kobieta w zaawansowanej ciąży zginęła w wypadku na dk 9 w Lubieni (Świętokrzyskie). Kierowca, który doprowadził do wypadku był pijany - poinformował rzecznik starachowickiej policji mł. asp. Paweł Kusiak.

Do wypadku około godziny 11 w Lubieni w powiecie starachowickim. Z ustaleń policji wynika, że 61-letni mężczyzna, kierujący citroenem zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następne wjechał na chodnik, którym szły cztery osoby - dwójka dorosłych oraz dwoje kilkuletnich dzieci. W pierwszej kolejności poszkodowanym pomocy udzieli strażacy. Na miejsce wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Nie udało się uratować kobiety w zaawansowanej ciąży. Zginęło również jej dziecko

- Mimo pomocy udzielonej przez służby ratownicze nie udało się uratować życia kobiety ani jej dziecka, ponieważ kobieta była w zaawansowanej ciąży - przekazał mł. asp. Paweł Kusiak.

W wypadku ranny został jeszcze mężczyzna, który z urazem nogi trafił do szpitala. Z dorosłymi była jeszcze dwójka dzieci w wieku około 4-5 lat. Dzieci nie odniosły obrażeń.

DEON.PL POLECA

61-letni kierowca citroena był pijany. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Tragedia w Lubieni. Pijany kierowca potrącił pieszych, zginęła kobieta w zaawansowanej ciąży
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.