Nie żyje 4-latek potrącony przez ciężarówkę. Do tragedii doszło na przejściu dla pieszych

Nie żyje 4-latek potrącony przez ciężarówkę. Do tragedii doszło na przejściu dla pieszych
fot. DANIEL JEDZURA / Depositphotos
PAP / pk

4-letni chłopiec zginął potrącony przez samochód ciężarowy na przejściu dla pieszych w centrum Wolsztyna (Wielkopolskie). Chłopiec i jego mama mieli ze sobą rowery, na razie nie wiadomo, czy przeprowadzali je przez przejście dla pieszych, czy wjechali na nich na pasy. Na miejscu nadal trwają działania służb, ustalane są okoliczności wypadku.

Jak powiedział oficer prasowy KPP w Wolsztynie (Wielkopolskie) asp. sztab. Wojciech Adamczyk, do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 16 na ul. 5 Stycznia, czyli w samym centrum Wolsztyna.

- Do wypadku doszło w momencie, kiedy na wyniesionym przejściu dla pieszych znajdował się 4-letni chłopczyk i jego mama; tam doszło do śmiertelnego potrącenia chłopca przez samochód ciężarowy; dziecko zginęło na miejscu - powiedział.

Dodał, że według wstępnych informacji, które posiada, matka chłopca nie odniosła poważniejszych obrażeń.

DEON.PL POLECA

- Obecnie nadal prowadzone są czynności na miejscu zdarzenia, ustalamy wszystkie okoliczności, prowadzone są też oględziny pod nadzorem prokuratora - zaznaczył Adamczyk.

Przekazał też, że zarówno chłopiec, jak i jego mama mieli ze sobą rowery. Na razie nie wiadomo, czy przeprowadzali je przez przejście dla pieszych, czy wjechali na nich na pasy.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Nie żyje 4-latek potrącony przez ciężarówkę. Do tragedii doszło na przejściu dla pieszych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.