W poniedziałek pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem

W poniedziałek pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. pl.depositphotos.com)
PAP/dm

W poniedziałek będzie pochmurno z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą od 3 do 16 stopni C. - poinformowała synoptyczka Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Ewa Łapińska.

W poniedziałek zachmurzenie będzie umiarkowane na północnym zachodzie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Tam będzie padał deszcz, a na północy deszcz ze śniegiem.

DEON.PL POLECA
Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza w Suwałkach, 6 w centrum, do 16 stopni na południu. Wiatr będzie umiarkowany i porywisty na Wybrzeżu, północno wschodni. Na pozostałym obszarze słaby i umiarkowany, wschodni i południowo wschodni.

W nocy niemal w całym kraju zachmurzenie będzie duże, z przejaśnieniami na zachodzie. W północnej części kraju będzie padał deszcz ze śniegiem, a na Suwalszczyźnie możliwe opady śniegu. W południowej części kraju opady deszczu, tylko w rejonach górskich deszczu ze śniegiem.

Temperatura minimalna od zera stopnia na północnym wschodzie, 3 w centrum, do 5 na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu porywisty do 55 km/h, północny.

PAP/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Ewa Dąbrowska

Wszystko, co musisz wiedzieć o diecie dr Ewy Dąbrowskiej

Od wydania najbardziej znanej książki dr Ewy Dąbrowskiej minęło ćwierć wieku. Teraz Autorka diety warzywno-owocowej wraca z nową publikacją, bogatsza o doświadczenia tysięcy pacjentów. Po raz...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

W poniedziałek pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.