Dlaczego gwiazdy zapraszają na TEN MARSZ?

Dlaczego gwiazdy zapraszają na TEN MARSZ?
(fot. Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny)
Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny / slo

Tysiące plakatów, setki tysięcy ulotek, spoty video w internecie i materiały promocyjne w lokalnych stacjach radiowych, a wszystko po to, by cała Polska wiedziała, że już 31 maja ulicami polskich miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. Inicjatywę wsparły również znane osobistości życia publicznego.

Zdecydowana większość Polaków uważa, że rodzina jest najważniejszą wartością. CBOS podaje, że od 2005 roku hierarchia wartości cenionych przez Polaków pozostaje stabilna. Niezmiennie najważniejsze jest szczęście rodzinne, które w 2013 roku wymieniło aż 82 proc. ankietowanych.

Wśród tych, którzy cenią sobie wartości rodzinne znalazły się znane osoby życia publicznego, które zapraszają na Marsze dla Życia i Rodziny: prezenter pogody Tomasz Zubilewicz, aktorzy Ewa Ziętek i Marcin Kwaśny oraz aktorskie małżeństwo Małgorzata Buczkowska - Szlenkier i Ksawery Szlenkier z dziećmi.

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Wydarzenie wyróżnia pogodny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny.

Organizatorzy Marszów dla Życia i Rodziny zachęcają do obejrzenia spotu z gwiazdami, promującego Marsze na kanale Marsz.TV na YouTubie oraz do polubienia inicjatywy na Facebooku ( fanpage Marsz dla Życia i Rodziny). Natomiast szczegółowe informacje dotyczące Marszów w poszczególnych miastach można znaleźć na stronie www.marsz.org.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dlaczego gwiazdy zapraszają na TEN MARSZ?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.