Koniec nauczania zdalnego jeszcze w tym roku szkolnym?

Koniec nauczania zdalnego jeszcze w tym roku szkolnym?
Fot.: Mira Kireeva/unsplash.com
PAP / tkb

- Jeżeli dalej będą pozytywne wskaźniki covidowe, będziemy mogli jeszcze w tym roku szkolnym powrócić do trybu nauczania stacjonarnego - powiedział premier Mateusz  Morawiecki podczas wizyty w Bolesławcu.

19 kwietnia premier odwiedził Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu, gdzie informował o zaletach przekazania środków ze strony budżetu centralnego na pomoc kadrze medycznej i technicznej w przygotowaniu dodatkowych łóżek dla pacjentów przechodząch COVID-19.

- To właśnie ta część medyczna, medycy, pielęgniarki, którzy mają możliwości leczenia, zapewnili wielu pacjentom opiekę, zapewnili ludziom, którzy chorowali na COVID-19, możliwość normalnej opieki medycznej - podkreślał szef rządu.

Przy okazji podziękowań obecnej tam wiceminister edukacji i nauki Marzenie Machałek, premier przekazał, że dzięki szerokiej akcji szczepień nauczycieli, być może jeszcze w tym roku dzieci i młodzież wrócą do szkół.

Premier podziękował służbom medycznym za "poświęcenie, za serce, oddanie dla pacjentów i ratowanie zdrowia i życia Polaków".

Źródło: PAP/tkb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
praca zbiorowa

Czasem potrzeba niebanalnych rozwiązań. Warto próbować wszystkiego, co może przybliżyć ludzi do Boga. Nie możemy stać bezczynnie, trzeba działać, wychodzimy w związku z tym na zewnątrz, by głosić Dobrą Nowinę. Jezus nauczał na łodzi. Idąc...

Skomentuj artykuł

Koniec nauczania zdalnego jeszcze w tym roku szkolnym?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.