Nie jest zaskoczony, ale czuje absmak

Nie jest zaskoczony, ale czuje absmak
Prezes PiS Jarosław Kaczyński (fot. PAP/Jacek Turczyk)
PAP / wab

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że nie jest zaskoczony powstaniem klubu Polska Jest Najważniejsza. Dodał, że czuje "absmak" w związku z tym, że politycy tego klubu kontaktowali się z posłem PO Januszem Palikotem.

- Sądzę, że ich przyszłość będzie podobna do Prawicy Rzeczypospolitej czy innych tego rodzaju przedsięwzięć. Tam jednak nie było tego absmaku, takiego przerażającego absmaku - powiedział Kaczyński, poproszony o komentarz do tego, że grupa byłych posłów PiS we wtorek założyła klub "Polska Jest Najważniejsza".

- Jedna sprawa jest tu istotna, bo cała reszta nie jest zaskakująca - informacje o kontaktach z Palikotem takich osób jak pani Joanna Kluzik-Rostkowska - są strasznie smutne. Pokazują, że nie ma tu żadnych reguł i nieprawdopodobny wręcz poziom zakłamania - powiedział szef PiS.

Kaczyński stwierdził, że Kluzik-Rostkowska "jeszcze do niedawna przysięgała o swojej lojalności" i zabiegała, żeby być wicemarszałkiem Sejmu z ramienia PiS. - Jednocześnie odwoływała się i teraz jeszcze się odwołuje do pamięci mojego brata, człowieka, który był traktowany przez Palikota jak wszyscy wiedzą - powiedział prezes PiS

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nie jest zaskoczony, ale czuje absmak
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.