Nowe miejsce i zasady tegorocznego Pol'and'Rock Festival

Nowe miejsce i zasady tegorocznego Pol'and'Rock Festival
Pusty Kostrzyn nad Odrą - dotychczasowe miejsce Pol'and'Rock Festival. Zdj.: PIOTR DZIURMAN/depositphotos
TVN24/tkb

Jerzy Owsiak zdradził plany na tegoroczny Pol'and'Rock Festival, tegoroczna edycja imprezy odbędzie się na terenie zachodniopomorskiego lotniska Makowice-Płoty w nieco zmienionej, przystosowanej do pandemii formule.

Sztab festiwalu przekazał, że przed ostatecznym wyborze miejsca poszukiwania trwały bardzo długo: "Oglądaliśmy mnóstwo miejsc, jeździliśmy wszędzie. Kostrzyn (nad Odrą, gdzie wcześniej przez wiele lat odbywał się festiwal - red.) jest w tym momencie bardzo trudny do zrealizowania" - tak Jerzy Owsiak tłumaczył w poniedziałek decyzję o przeniesieniu Pol'and'Rock Festival, przekazał serwis TVN24.pl.

Tegoroczna edycja będzie oczywiście utrzymywana w pandemicznych warunkach, organizatorzy zapewniają o przygotowaniu się na wszelkie możliwe scenariusze. "Przygotowujemy się do tego, że każdy uczestnik festiwalu, i ten po stronie artystów, obsługi, i ten po stronie widowni (...), będzie miał pobierany wymaz (test na obecność koronawirusa - red.) - zapewnił Jerzy Owsiak. Oprócz testowania każdy uczestnik otrzyma również "zabezpieczenie covidowe" - m.in. maseczki ochronne.

Muzyczni goście pozostają bez zmian. "Na dzień dzisiejszy utrzymujemy tę listę artystów, którą już ogłosiliśmy. Czas pokaże, czy artyści ze Stanów Zjednoczonych będą mogli do nas dojechać, czy też nie. Festiwal odbędzie się z pełnym bezpieczeństwem z naszej strony - obiecał prezes WOŚP.

Źródło: TVN24.pl/tkb

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka

Najbardziej lubiany polski ksiądz w rozmowie życia.

Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że...

Skomentuj artykuł

Nowe miejsce i zasady tegorocznego Pol'and'Rock Festival
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.