Policja poszukuje sprawcy postrzelenia

PAP/im

Policja poszukuje sprawcy lub sprawców postrzelenia mężczyzny, który w środę po południu na warszawskiej Pradze-Północ został ranny w ramię i okolice brzucha i trafił do szpitala - poinformowała PAP Komenda Stołeczna Policji.

- Około godziny 15 do policyjnego patrolu podbiegł mężczyzna z informacją, że w okolicy było słychać odgłosy przypominające wystrzały z broni palnej. Gdy funkcjonariusze udali się na wskazane miejsce znaleźli tam rannego mężczyznę - powiedział PAP asp. Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Ranny mężczyzna, prawdopodobnie Ormianin, trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Miejsce zostało zabezpieczone przez policję. Znaleziono tam kilka łusek po nabojach. Policja zabezpieczyła także nagrania z kamer monitoringu miejskiego. Poszukiwana jest osoba lub osoby, które mogły mieć związek z tą sprawą. W akcji poszukiwawczej uczestniczył m.in. policyjny helikopter.

- Wyjaśniamy okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia. Zabezpieczane są ślady i przesłuchiwani są świadkowie. Apelujemy do wszystkich osób, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, aby pilnie skontaktowały się z policją - powiedział Mrozek.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Policja poszukuje sprawcy postrzelenia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.