Policjant zapobiegł tragedii. Był już po służbie, spacerował po parku z psem

Policjant zapobiegł tragedii. Był już po służbie, spacerował po parku z psem
Fot. depositphotos.com
waszeradiofm.pl / kb

Policjant z wągrowieckiej komendy po służbie uratował życie młodej kobiety. Będąc na spacerze z psem w parku, dowiedział się o akcji poszukiwawczej swoich kolegów. Funkcjonariusz na swojej drodze natrafił na zaginioną, dzięki czemu udało się zapobiec tragedii.

Kobieta wcześniej uciekła ze swojego domu z nożem. Po stracie bliskiej osoby przechodziła załamanie, czego efektem było m.in samookaleczanie się. Mundurowy gdy zobaczył poszukiwaną, najpierw zawołał ją po imieniu, by upewnić się, że to zaginiona. 

Policjant uratował życie

Widząc podchodzącą osobę, kobieta wykonała kolejne cięcia ręki. Policjant szybko zareagował, obezwładnił ją i uciskał cięte rany. Jednocześnie zadzwonił na policję.

Funkcjonariusze opatrzyli rany, założyli bandaż i zatamowali krwawienie. Następnie kobietą zajął się Zespołół Ratownictwa Medycznego.

Źródło: waszeradiofm.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Huub Buijssen
25,83 zł
36,90 zł

Jak pomóc osobie cierpiącej na depresję?

Porady i strategie przedstawione w tej książce mogą pomóc uniknąć załamania psychicznego i utraty nie tylko więzi z chorym, ale także własnej równowagi psychicznej. Wiele spośród tych zaleceń pochodzi...

Skomentuj artykuł

Policjant zapobiegł tragedii. Był już po służbie, spacerował po parku z psem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.