"Batman" w mundurze. Ten policjant wie jak radzić sobie z dziećmi

"Batman" w mundurze. Ten policjant wie jak radzić sobie z dziećmi
(fot. EdZbarzhyvetsky / depositphotos.com)
Polsat News / kk

42-letni oficer policji leżący na chodniku i bawiący się dziećmi? Taki widok jest niecodzienny.

Policjant Fleming z South Hill w stanie Wirginia stał się ulubieńcem miejscowych, ale i internautów, gdy na Facebooku opublikowano nagranie, na którym widać jak oficer bawi się z dziewczynkami. Post udostępniono już kilkaset razy.

A false alarm gas leak turned into a full out play session in Mecklenburg Manor today! We definitely need more cops like him!!! Thanks for taking the time out to play with the kids!!

DEON.PL POLECA
Opublikowany przez Iesha Roper Boswell Czwartek, 14 lutego 2019
Fleming dowiedział się od rodziców, że dzieci z okolicy boją się policjantów dlatego odpowiedział na ich prośbę. Zauważył, że maluchy bawią się na zewnątrz i po zgodzie opiekunów podszedł do nich, usiadł na ziemi i zaczął się z nimi bawić. Najpierw dołączył do grupy chłopców, którzy kolorowali, a potem do dziewczynek bawiących się lalkami.
Policjant jest ojcem czterech biologicznych i dwóch przybranych dzieci, więc zabawa z to dla niego nie pierwszyzna.
- To była najlepsza część mojego dnia - opisuje zabawę funkcjonariusz. Podczas spotkania z dziećmi starał się być dla nich przyjacielem, rozmawiać, jednocześnie opowiadając o swojej pracy. Dzieci są zachwycone Flemingiem i traktują go jako wzór do naśladowania. Nazywamy go tu "Batmanem z South Hill " - zażartowała kobieta.
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marta Babik, Marek Babik

Każde dziecko ma swoją drogę do Boga

Jak kształtować wiarę dziecka, aby nie stała się ona tylko przykrym obowiązkiem? Jak zachować duchowy wymiar sakramentów mimo ich świeckiej otoczki? Co zrobić, żeby dziecko nie nudziło się...

Skomentuj artykuł

"Batman" w mundurze. Ten policjant wie jak radzić sobie z dziećmi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.