Sekielski nakręci kolejny film o wykorzystywaniu seksualnym w polskim Kościele. Premiera w tym roku

Sekielski nakręci kolejny film o wykorzystywaniu seksualnym w polskim Kościele. Premiera w tym roku
(fot. Tomasz Lis/YouTube / Materiały prasowe dystrybutor)
wirtualnemedia.pl / sz

Będzie kontynuacja dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Film może również pojawić się na jednej z największych platform VOD.

Film braci Sekielskich obejrzało już ponad 22 mln osób. Mówiono o nim również na świecie. Twórcy zdradzili, że oglądano go nawet w Watykanie. "Mam dla was zaskakującą wiadomość. Według geolokalizacji Youtube'a nasz film oglądano nawet w Watykanie. Został tam wyświetlony aż 46 razy" - powiedział w programie "Sunday Night Live" Tomasz Sekielski.

Wczoraj Tomasz Sekielski i Marek Sekielski ogłosili, że planują nakręcić drugą część dokumentu. "Mamy już całkiem niezły materiał, trwają zdjęcia" - powiedzieli w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Dodali jednocześnie, że premiery możemy spodziewać się już w październiku tego roku.

Pokrzywdzony, który wystąpił w filmie Sekielskiego: córka napisała do mnie smsa. Popłakałem się jak dziecko>>

DEON.PL POLECA

Bracia zdradzili również, że chcą udostępnić "Tylko nie mów nikomu" Netflixowi. Wirtualnemedia.pl potwierdzają, że spotkanie w tej sprawie już się odbyło. Nie ustalono jednak na nim żadnych konkretów.

W nieługim czasie po premierze film trafił również nieodpłatnie do innych mediów i serwisów streamingowych. Wyemitowała go m.in. Telewizja WP oraz TVN.

Prymas: film "Tylko nie mów nikomu" dowodzi jak wiele Kościół powinien się nauczyć i zmienić>>

Film został zrealizowany w całości z pieniędzy uzbieranych za pośrednictwem akcji crowdfundingowej na portalu "Patronite". Obecnie trwa na nim zbiórka również na inne produkcje braci Sekielskich - m.in. dokument o aferze SKOK.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Wojciech Polak, Marek Zając

Bez kompromisów i skrępowania. Po ludzku

Czy Kościół powinien mieszać się do polityki? Czy Polska powinna przyjmować uchodźców? W jaki sposób mierzyć się z problemem pedofilii wśród księży? Co Kościół ma do powiedzenia kobietom, które...

Skomentuj artykuł

Sekielski nakręci kolejny film o wykorzystywaniu seksualnym w polskim Kościele. Premiera w tym roku
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.