Zaginęła 16-latka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła 16-latka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Fot. KMP w Krakowie
onet.pl / kb

Do kolejnego zaginięcia doszło w Krakowie. Tym razem do domu nie wróciła 16-letnia Nikola Ślęczka. Dziewczyna ostatni raz była widziana 31 maja.

Nastolatka wyszła z domu tego dnia około godz. 15. Niestety do tej pory nie wróciła ani nie dała znaku życia. Policja, która bada już tą sprawę opublikowała jej rysopis ze zdjęciem.

Nikola 31 maja opuściła ul. Grzegorza z Sanoka w Krakowie, przypuszcza się, że jej następnym miejscem, do którego chciała się udać była ul. Lubomirskiego.

Dziewczyna ma 162 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz czarne i długie włosy. W chwili zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie jeansowe z dziurami, czarną bluzkę i białe buty.

DEON.PL POLECA

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o Nikoli Ślęczka są niezwłocznie proszone o kontakt z Komisariatem Policji VII w Krakowie - nr tel. 47 83 52 911 lub 47 83 53 616.

Źródło: onet.pl / kb.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Lisa Harris

Agentka specjalna Nikki Boyd nie jest zazwyczaj wzywana w przypadku popełnienia morderstwa; jej domenę stanowią śledztwa w sprawie osób zaginionych. Kiedy jednak w domu położonym na spokojnych przedmieściach Nashville dochodzi do podwójnego zabójstwa, a właściciele...

Skomentuj artykuł

Zaginęła 16-latka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.