Anglia i Włochy zagrają w finale Euro 2020

Anglia i Włochy zagrają w finale Euro 2020
Fot. PAP/EPA/Carl Recine / POOL / PAP/EPA/Matt Dunham / POOL
kb

Już w niedzielę zostanie rozegrany finał Euro 2020. W decydującym o zwycięstwie meczu zmierzy się Anglia z reprezentacją Włoch.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2020 rozpoczęły się 11 czerwca. To właśnie tego dnia w meczu otwarcia Włochy rozpoczęły swój marsz do finału turnieju. Przypomnijmy Italia na początek rozbiła 3:0 Turcję.

Dwa dni później batalię na Euro 2020 rozpoczęli Anglicy, którzy w pierwszym swoim spotkaniu tych rozgrywek pokonali Chorwację 1:0.

Decydujące o awansie do finału mistrzostw mecze rozegrane zostały jednak szóstego i siódmego lipca. Najpierw na murawę wybiegła reprezentacja Włoch, która w dramatycznych okolicznościach zwyciężyła Hiszpanię.

W środę, również w półfinałowym spotkaniu Anglia mierzyła się z rewelacją Euro 2020 Danią. W tym meczu również nie obyło się od dramaturgii, a nawet kontrowersji.

Reprezentacja Anglii decydującego o awansie do finału Mistrzostw Europy gola strzeliła po rzucie karnym, który został podyktowany w wyniku wątpliwego faulu. Raheem Sterling w dogrywce upadł w polu karnym przeciwników, a sędzia bez sprawdzania w systemie VAR wskazał na 11 metr.

Ostatecznie w niedziele o 21 na londyńskim stadionie Wembley zmierzą się Anglia i Włochy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Krzysztof Pietrzak, Maryna Rudzko
39,90 zł

Szybka gra karciana, w której gracze prowadzą swoje drużyny do zwycięstwa w finałowym meczu Ligi Dzikich Zwierząt. Aby zdobyć puchar, drużyna musi wygrać 2 mecze.

Afrykańskie zwierzęta gromadzą się na sawannie, aby zobaczyć finał Ligi...

Skomentuj artykuł

Anglia i Włochy zagrają w finale Euro 2020
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.