Hiszpania awansowała do półfinału Euro 2020

kb

Hiszpania wygrała ze Szwajcarią po karnych i awansowała do półfinału Euro 2020. Po 120 minutach gry był remis 1:1.

Mecz dobrze rozpoczął się dla reprezentacji Hiszpanii. Już w ósmej minucie do własnej bramki skierował obrońca Szwajcarii Denis Zakaria.

Helweci nie poddali się i konsekwentnie dążyli do zdobycia wyrównującej bramki. W 68 minucie wyrównał na co dzień piłkarz Liverpoolu Xherdan Shaqiri.

Więcej bramek z gry nie padło i o tym kto awansuje do następnej fazy Euro 2020 musiały rozstrzygnąć rzuty karne. W nich ostatecznie lepsi okazali się Hiszpanie, którzy pokonali Szwajcarię.

Decydującą jedenastkę, na miarę awansu do półfinału Mistrzostw Europy 2020 strzelił Mikel Oyarzabal.

Krzysztof Pietrzak, Maryna Rudzko

Szybka gra karciana, w której gracze prowadzą swoje drużyny do zwycięstwa w finałowym meczu Ligi Dzikich Zwierząt. Aby zdobyć puchar, drużyna musi wygrać 2 mecze.

Afrykańskie zwierzęta gromadzą się na sawannie, aby zobaczyć finał Ligi...