Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości

Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości
(fot. LINGTREN IMAGES / Shutterstock.com)
2 lata temu
mamadu.pl / facebook.com / pk

Brytyjski książę postanowił zrobić coś wyjątkowego dla swojej żony. Dzięki jego wsparciu Meghan może znacznie łatwiej znieść ciążę.

W brytyjskich mediach pojawiła się informacja o tym, że książę Harry zrezygnował z picia alkoholu na czas, w którym Megahn jest w ciąży. Postanowił w ten sposób wspierać żonę, aby nie musiała sama rezygnować z niektórych przyjemności - informuje portal mamadu.pl.

Nie pij za jego zdrowie>>

Okres ciąży to ogromne wyzwanie i obciążenie dla organizmu kobiety. W tym czasie bardzo ważne jest, aby przyszła matka zdrowo się odżywiała i dbała o siebie. Używki są absolutnie wykluczone.

Jaki wpływ na ciążę mają używki?>>

Niespodziewana decyzja księcia wywołała zdziwienie i falę komentarzy. Jak informuje mamadu.pl, Harry znany jest ze swojego zamiłowania do imprezowania. Jego deklaracja musiała więc wiązać się z dużym wyrzeczeniem. Być może dzięki temu, Meghan łatwiej będzie znosić okres abstynencji i wyrzeczeń.

Artykuł z brytyjskiego portalu udostępniła Fundacja Fascynujące: "Piękny gest! Mężczyzna przestaje pić alkohol gdy jego partnerka jest w ciąży. Aż by się chciało napisać: BĄDŹ JAK KSIĄŻE - WESPRZYJ SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ!" - czytamy w poście na Facebooku.

Piękny gest! Mężczyzna przestaje pić alkohol gdy jego partnerka jest w ciąży. Aż by się chciało napisać: BĄDŹ JAK KSIĄŻE - WESPRZYJ SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ!:)

Opublikowany przez Fundacja FASCYNACJE Czwartek, 18 października 2018

Czy waszym zdaniem przyszli ojcowie powinni brać przykład z księcia Harrego i ponosić trud abstynencji wspólnie ze swoimi żonami? Zostawcie swoje opinie w komentarzach.

* * *

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie? Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>

Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Margaret Silf
11,94 zł
19,90 zł

Sztuka podejmowania mądrych decyzji

Każdego dnia dokonujemy nawet kilkuset wyborów. Niejednokrotnie wiąże się to z dużym stresem. Margaret Silf daje wskazówki, jak sprawnie i umiejętnie podejmować decyzje. Pomaga uczynić proces decydowania mniej stresującym, a jednocześnie...

Skomentuj artykuł

Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.