Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości

Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości
(fot. LINGTREN IMAGES / Shutterstock.com)
10 miesięcy temu
mamadu.pl / facebook.com / pk

Brytyjski książę postanowił zrobić coś wyjątkowego dla swojej żony. Dzięki jego wsparciu Meghan może znacznie łatwiej znieść ciążę.

W brytyjskich mediach pojawiła się informacja o tym, że książę Harry zrezygnował z picia alkoholu na czas, w którym Megahn jest w ciąży. Postanowił w ten sposób wspierać żonę, aby nie musiała sama rezygnować z niektórych przyjemności - informuje portal mamadu.pl.

Nie pij za jego zdrowie>>

Okres ciąży to ogromne wyzwanie i obciążenie dla organizmu kobiety. W tym czasie bardzo ważne jest, aby przyszła matka zdrowo się odżywiała i dbała o siebie. Używki są absolutnie wykluczone.

Jaki wpływ na ciążę mają używki?>>

Niespodziewana decyzja księcia wywołała zdziwienie i falę komentarzy. Jak informuje mamadu.pl, Harry znany jest ze swojego zamiłowania do imprezowania. Jego deklaracja musiała więc wiązać się z dużym wyrzeczeniem. Być może dzięki temu, Meghan łatwiej będzie znosić okres abstynencji i wyrzeczeń.

Artykuł z brytyjskiego portalu udostępniła Fundacja Fascynujące: "Piękny gest! Mężczyzna przestaje pić alkohol gdy jego partnerka jest w ciąży. Aż by się chciało napisać: BĄDŹ JAK KSIĄŻE - WESPRZYJ SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ!" - czytamy w poście na Facebooku.

Piękny gest! Mężczyzna przestaje pić alkohol gdy jego partnerka jest w ciąży. Aż by się chciało napisać: BĄDŹ JAK KSIĄŻE - WESPRZYJ SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ!:)

Opublikowany przez Fundacja FASCYNACJE Czwartek, 18 października 2018

Czy waszym zdaniem przyszli ojcowie powinni brać przykład z księcia Harrego i ponosić trud abstynencji wspólnie ze swoimi żonami? Zostawcie swoje opinie w komentarzach.

* * *

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie? Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>

Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Margaret Silf
11,94 zł
19,90 zł

Sztuka podejmowania mądrych decyzji

Każdego dnia dokonujemy nawet kilkuset wyborów. Niejednokrotnie wiąże się to z dużym stresem. Margaret Silf daje wskazówki, jak sprawnie i umiejętnie podejmować decyzje. Pomaga uczynić proces decydowania mniej stresującym, a jednocześnie...

Skomentuj artykuł

Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości
Komentarze (2)
Oriana Bianka
Oriana Bianka
22 października 2018, 17:57
Oby książe Harry stał się inspiracją dla innych mężczyzn, którzy postąpią podobnie wobec swoich partnerek okazując w ten sposób miłość i odpowiedzialność. 
pa ka
pa ka
22 października 2018, 15:55
ciekawe, czy to 'zagranie pijarowe', czy rzeczywiście 'aż tak' Ją kocha?!?!?!?

Skomentuj artykuł

Niespodziewana decyzja Harrego zaskoczyła internautów. Meghan ma powody do radości
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.