Polska policja też szuka 6-letnich bliźniaczek

Polska policja też szuka 6-letnich bliźniaczek
(fot. policja.pl)
10 lat temu
PAP / wab

Polska policja włączyła się w poszukiwanie 6-letnich bliźniaczek, które w ubiegłym tygodniu zostały uprowadzone przez ojca ze Szwajcarii. Mężczyzna w piątek popełnił samobójstwo.

Na stronie internetowej Komendy Głównej Policji zamieszczono we wtorek apel do osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje o dziewczynkach. Wraz z nim zamieszczono rysopis bliźniaczek, ich zdjęcia oraz numery telefonów do Dyżurnego Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP, gdzie można dzwonić w tej sprawie.

Dziewczynki - Alessia i Livia Scheep - zostały uprowadzone 30 stycznia ze Szwajcarii, gdzie przebywały pod opieką matki. Ich ojciec, 43-letni Matthias Schepp, z pochodzenia Kanadyjczyk, mieszkał na stałe w Lozannie. W piątek popełnił samobójstwo na stacji kolejowej w miejscowości Cerignola we Włoszech, rzucając się pod pociąg Eurostar.

Policje szwajcarska, włoska i francuska rozpoczęły intensywne poszukiwania dziewczynek. Szwajcaria poprzez Interpol zwróciła się o pomoc w ich odnalezieniu do innych krajów, także do Polski.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Polska policja też szuka 6-letnich bliźniaczek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.