Tragedia na Sycylii. Zginął 23-letni polski fotograf

Tragedia na Sycylii. Zginął 23-letni polski fotograf
Fot. Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim / Facebook
Interia / kb

Podczas wakacji na Sycylii zmarł Konrad Klisowski. O śmierci fotografa poinformował Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim.

Mężczyzna prawdopodobnie spadł z klifu podczas pieszej wędrówki. 23-latek był zatrudniony w gorzowskim teatrze od kilku miesięcy.

Klisowski na co dzień zajmował się fotografią, obsługą multimediów, a także promocją. Według pracowników teatru, mężczyzna "wyjechał na wakacje zaledwie na tydzień i już nie wrócił".

"Nie żyje nasz kolega Konrad Klisowski. Miał zaledwie 23 lata. Był młodym, zdolnym, pełnym marzeń i planów człowiekiem. Kochał ludzi i świat. Wyjechał na wakacje zaledwie na tydzień... I już nie wrócił... I choć w teatrze pracował zaledwie kilka miesięcy, wniósł w nasze życie wiele młodzieńczego zapału, kreatywności i dobrej energii... Dziękujemy, Konradzie, za Twoją obecność..." - napisano na Facebooku teatru.

Źródło: Interia / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
27,93 zł
39,90 zł

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości.

Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie...

Skomentuj artykuł

Tragedia na Sycylii. Zginął 23-letni polski fotograf
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.