Znamy wyniki amerykańskiego „Mam talent”. Jak wypadła Sara James?

Znamy wyniki amerykańskiego „Mam talent”. Jak wypadła Sara James?
Fot. America's Got Talent / YouTube.com
rmf24.pl / tk

Zakończyło się głosowanie mające wyłonić zwycięzcę 17. edycji "America’s Got Talent". Duże szanse na wygraną miała polska piosenkarka Sara James. Niestety ostatecznie 14-latka nie weszła do TOP 5. Pierwsze miejsce zajęła grupa taneczna Mayyas z Libanu.

Sara James od początku popularnego talent show była gwiazdą. Jurorzy i publiczność byli zachwyceni jej wykonaniem piosenki "Lovely" - Billie Eilish. Simon Cowell twórca programu był pod tak wielkim wrażeniem występu, że zdecydował się wcisnąć złoty przycisk gwarantujący Sarze awans do półfinału.

Sara James poza finałem AGT

W finale Polka zaśpiewała piosenkę Kate Bush "Running Up That Hill". „W czasie finałowego odcinka, już po zamknięciu głosowania, Sara James wystąpiła wspólnie z grupą Black Eyed Peas. Po występach wyłoniono 5 uczestników, którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału. Na tej liście zabrakło niestety Sary James” – podaje rmf24.pl.

DEON.PL POLECA


Brak 14-latki w TOP 5 zaskoczył nawet samych prowadzących AGT, jednak to, kto się znajdzie w finale zależał od głosów widzów. Do końcowego etapu programu zakwalifikowali się Drake Milligan, Metaphysic, Kristy Sellars, Mayyas i Chapel Hart.

O zwycięstwo i główną nagrodę w postaci miliona dolarów powalczyli tancerze: libańska grupa Mayyas i artystka Kristy Sellars.

Źródło: rmf24.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka

Najbardziej lubiany polski ksiądz w rozmowie życia.

Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Znamy wyniki amerykańskiego „Mam talent”. Jak wypadła Sara James?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.