Wichury nad Polską. PKP Intercity namawia do zwracania biletów bez odstępnego

Wichury nad Polską. PKP Intercity namawia do zwracania biletów bez odstępnego
(Fot. pl.depositphotos.com)
PAP/Twitter/dm

PKP Intercity poinformowało, że w związku z silnym wiatrem w całym kraju mogą występować duże opóźnienia w kursowaniu pociągów. PKP Intercity namawia do rezygnacji z podróży i zwracania biletów bez odstępnego.

W związku z utrudnieniami w ruchu kolejowym PKP rekomenduje rezygnację z dzisiejszych podróży. Spółka zapewnia, że pasażerowie, którzy kupili bilet w kasie, otrzymają zwrot kosztów bez potrącenia odstępnego.

W komunikacie poinformowano, że zwrot odstępnego za bilety zakupione w systemie e-IC, jest możliwy poprzez reklamację.

Dziś w całym kraju można spodziewać się porywów wiatru powyżej 100 kilometrów na godzinę. Obowiązują ostrzeżenia IMGW trzeciego i drugiego stopnia przed silnym wiatrem. Wichurom mogą towarzyszyć burze, intensywne opady deszczu, krupa śnieżna, mogą tworzyć się również trąby powietrzne.

DEON.PL POLECA

Na północy kraju w porywach może wiać nawet do 130 kilometrów na godzinę. Ostrzeżenia trzeciego stopnia wydano dla północno-zachodniej Polski, w pozostałej części kraju obowiązują alerty drugiego stopnia.

PAP/Twitter/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Wichury nad Polską. PKP Intercity namawia do zwracania biletów bez odstępnego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.