Dobra modlitwa na czas, kiedy pokłócisz się z bliską osobą

Dobra modlitwa na czas, kiedy pokłócisz się z bliską osobą
(fot. Asdrubal luna / unsplash.com)
ml

Jeśli nie wiesz, jak zachować się w tym trudnym momencie, skorzystaj z krótkiej, ale skutecznej modlitwy.

Poniżej znajdziesz słowa modlitwy, która może pomóc ci w tej chwili.

Boże, przychodzę dziś do Ciebie i błagam: ulituj się nade mną, usłysz mój głos który z rozdartego serca mego woła do Ciebie. Niszczy mnie słuchanie i uczestniczenie w tych kłótniach. Nie wiedziałam że ludzie którzy się kochają mogą tak wzajemnie się ranić. Jezu, potrzebuję Twojej pomocy, ratuj nas! Napraw to co oddala nas od Boga, rozpal w nas Swą miłość i obdarz Swym pokojem.

Gdy rodzice zaczynają się kłócić. Co czują dzieci? >>

DEON.PL POLECA

Twa miłość i dobroć ukoi każdy ból, rozkruszy każde zatwardziałe serce, uleczy nawet najgłębsze rany, Twój pokój zjednoczy nas wszystkich. Naucz nas miłować się tak, jak Ty nas umiłowałeś. Oddaję Ci moją rodzinę osłabioną brakiem życzliwości, wyrozumiałości i pojednania, rozdartą brakiem przebaczenia otwartości i dialogu.

Jezu, zachowaj naszą rodzinę w Twoim Najświętszym Sercu. Zamieszkaj w naszym domu aby stał się on Twoim Kościołem. Otwórz nasze serca by obdarzały się przebaczeniem. Proszę Cię dobry Jezu zajmij się tym! Ufam Tobie! Amen.

Dobra małżeńska kłótnia to rzecz pożądana >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Szaffer

To nie jest książka napisana przez zawodowego psychoterapeutę. To nie jest książka napisana przez naukowca, twórcę teorii zaburzeń neurotycznych. To jest prawdziwa historia. Opowiedziana, nie z pozycji zewnętrznego obserwatora, ale z głębi własnego doświadczenia.
...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Dobra modlitwa na czas, kiedy pokłócisz się z bliską osobą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.