Dziennikarz TVN: jestem nudnym katolikiem

Dziennikarz TVN: jestem nudnym katolikiem
(fot. Martyna Tola Piotrowska)
Studio INIGO/ DEON.pl

Krzysztof Skórzyński nie doświadczył spektakularnego nawrócenia. Został wychowany w rodzinie katolickiej, ale - jak mówi - nie zwalnia go to z zadawania kluczowych pytań o wiarę.

- Nie przeżyłem wielkiego "wow", nie byłem na Służewiu u Dominikanów, nie spadło na mnie żadne światło. Jestem nudnym katolkiem, który wychował się w tej wierze i zawsze tą wiarą żył. Wielkie doświadczenia duchowe przeżywam każdego dnia - mówi Krzysztof. Posłuchajcie, co jego zdaniem jest obowiązkiem każdego chrześcijanina i jak wygląda codzienność przeżywana z Bogiem.

Krzysztof jako jeden z rozmówców Kasi Olubińskiej, opowiedział o swoim doświadczeniu Pana Boga w książce "Bóg wielkim mieście" Poprowadził też spotkanie autorskie, na którym gwiazdy dzielą się niecodziennymi świadectwami:

DEON.PL POLECA

Krzysztof Skórzyński to reporter polityczno-społeczny Faktów TVN. W redakcji oficjalnie od 2010 r. Jednak materiały do Faktów przygotowywał już wcześniej, pracując w TVN24. Interesuje się polityką, relacjonuje też wydarzenia związane z działalnością Kościoła.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dziennikarz TVN: jestem nudnym katolikiem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.