Jak na Tour de Pologne wydarzył się cud? Posłuchaj podcastu Marcina Zielińskiego

Jak na Tour de Pologne wydarzył się cud? Posłuchaj podcastu Marcina Zielińskiego
(fot. YouTube / Marcin Zieliński)
8 miesięcy temu
Rozpal Wiarę / Marcin Zieliński / df

Czy w świecie zawodowego sportu jest miejsce dla Boga? Co wydarzyło się podczas ostatniego Tour de Pologne? Posłuchaj wyjątkowej historii Czesława i Elżbiety Langów w pierwszym odcinku podcastu Marcina Zielińskiego.

Projekt „Rozpal wiarę” to seria rozmów z ludźmi, którzy mimo swojej rozpoznawalności nie boją się przyznać do tego, w co wierzą. W świecie pełnym złych informacji i negacji wiary potrzebujemy świadectw Bożego działania, które przypominają nam ważną prawdę - Bóg nie przestał działać i troszczyć się o swoje dzieci.

Gośćmi projektu są min. Czesław Lang, Tomasz Rożek, Sebastian Karpiel - Bułecka, Misiek Koterski czy Wojciech Modest Amaro.

Pierwsza rozmowa rozpoczynająca serię podcastów odbyła się w Barnowie w domu Elżbiety i Czesława Langów. Moi rozmówcy podzielili się bardzo osobistą historią swojego bycia na drodze nawrócenia: „Bóg, Jezus, w którego wierzyliśmy od dziecka był odległy, daleki a teraz stał się nam bardzo bliski.” Dyrektor generalny „Tour de Pologne” po raz pierwszy publicznie podzielił się historią wypadku, o którym mówiły wszystkie media nie tylko w naszym kraju. Co działo się za kulisami tego dramatycznego zdarzenia?” O tym wszystkim w pierwszym podcaście „Rozpal Wiarę”.

Odcinki podcastów pojawiają się co piątek o godzinie 18:00 na kanale Youtube oraz Spotify Marcina Zielińskiego. Gośćmi najbliższego, świątecznego odcinka będą Edyta, Łukasz i Paweł Golec, czyli Golec uOrkiestra.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marcin Zieliński, ks. Krzysztof Porosło, Dawid Gospodarek
27,93 zł
39,90 zł

Zobacz, jak Duch Święty łączy Kościół 

Jeden z nich rozpala ludzkie serca podczas charyzmatycznych modlitw o uzdrowienie, drugi wiarę i Ewangelię głosi podkreślając wagę dogmatów i liturgii. Obaj chcą pokazać, że ogień i woda...

Skomentuj artykuł

Jak na Tour de Pologne wydarzył się cud? Posłuchaj podcastu Marcina Zielińskiego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.