Ks. Pawlukiewicz: po tym poznasz, że naprawdę zerwałeś z grzechem

Ks. Pawlukiewicz: po tym poznasz, że naprawdę zerwałeś z grzechem
(fot. youtube.com)
8 miesięcy temu
youtube.com / jb

- Czy od razu poczujemy ulgę? Nie, dlatego że grzech jest przylepiony do nas jak klej - mówił. Co w takim razie musi się stać?

Jak podkreślał ks. Piotr Pawlukiewicz, drzwi naszych serc są często zamknięte. "Zamykamy je przed ludźmi, którzy są bardziej inteligentni, bardziej oczytani, lepsi od nas. Za dyżurnym uśmiechem, bramą frazesów, fałszywej grzeczności. Uciekamy przed ludźmi, którzy czasem nie wiedzą o tym, ale nas bardzo ranią" - mówił.

Równocześnie przyznawał, że Jezus posyła na świat właśnie tych, którzy wiedzą, czym jest grzech i jak bardzo boli. "Ciebie też posyła" - podkreślał.

Po czym poznać, że naprawdę zerwaliśmy z grzechem? Dlaczego mamy się spowiadać tylko z jednego? I co możemy zrobić, kiedy nie potrafimy wyjść z grzechu?

Posłuchajcie:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
37,00 zł

W XIV stacjach drogi krzyżowej autorzy pokazują, jakie konkretne lekcje płyną z każdego etapu najważniejszej i najtrudniejszej drogi Jezusa Chrystusa. Drogi, która tylko pozornie prowadziła do klęski, bo okazała się największym zwycięstwem w dziejach ludzkości.

...

Skomentuj artykuł

Ks. Pawlukiewicz: po tym poznasz, że naprawdę zerwałeś z grzechem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.