Nowenna do św. Walentego - dzień dziewiąty | Modlitwa i zadanie

Nowenna do św. Walentego - dzień dziewiąty | Modlitwa i zadanie
(fot. youtube.com / shutterstock.com)
Logo źródła: DEON TV Karolina i Maciej Piechowie

Dzisiaj ostatni krok, by doskonalić w sobie miłość. Przed nami bardzo szczególne słowa i misja na całe życie.

"Krzyż jest wpisany w życie chrześcijanina, jest błogosławieństwem. Dziś chcemy Was do tego zaprosić, żeby polubić się ze swoim krzyżem i każdego dnia na tym krzyżu umierać za drugą osobę. Nasze życie jest pełne okazji do tego, żeby zrobić coś dobrego dla drugiej osoby" - podkreślają w ostatnim dniu nowenny Karolina i Maciej.

Obejrzyjcie poniższy film i pomódlcie się razem z nami:

DEON.PL POLECA

DZIEŃ 9

W ostatnim dniu nowenny ofiarujemy Ci, święty Walenty, całą tę nowennę. Oddajemy Ci wszystkie nasze modlitwy i westchnienia, składając je u stóp Twoich. Przyjmij je, jako pochodzące z wdzięcznych serc czcicieli Twoich. Zwróć Swe miłosierne oczy na wszystkie błagania nasze w tej nowennie Ci opowiedziane - wysłuchaj nas i przedstaw Jezusowi Panu.

Uproś nam dobre i cnotliwe życie, bądź Ojcem i opiekunem naszym, zawsze we wszystkich potrzebach.

Na zakończenie nowenny, proszę Cię, św. Walenty, w intencji, o której przez te dziewięć dni opowiadałem. Bądź mi Patronem nieustannym i nie opuszczaj mnie nigdy. Amen.

Msza walentynkowa

Na koniec nowenny spotkamy się 14 lutego na Mszy świętej o dobrą żonę i dobrego męża w Bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z Karoliną i Maciejem, którzy opowiedzą nam o tym, jak znaleźć tą jedyną i tego jedynego.

Kliknij w baner i dołącz do wydarzenia:

W trakcie nowenny zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: redakcja@deon.pl.

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nowenna do św. Walentego - dzień dziewiąty | Modlitwa i zadanie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.