Pomocna modlitwa do św. Rity

Pomocna modlitwa do św. Rity
(fot. shutterstock.com)

Szukasz pomocy "sprawdzonego" świętego? Mamy dla ciebie modlitwę, która pomoże ci uprosić łaski za wstawiennictwem św. Rity i z jej pomocą wejść dobrze w cały tydzień.

Modlitwa o uproszenie łask

Święta Rito, Patronko moich spraw, Orędowniczko w sytuacjach wymagających, kobieto pełna cierpliwości, pogromicielko zła, lekarko chorych, pociecho smutnych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana, naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego!

Z głębi serca modlę się do Ciebie i zarazem błagam, módl się za mną o uległość woli Bożej we wszystkich trudach i przeciwnościach mojego życia. Pomóż mi dobrze przeżyć to, co trudne. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito, i spraw, abym doznał skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne.

Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę ... (wymienić ją) i spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mógł dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować, i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Pomocna modlitwa do św. Rity
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.