Projekt Życie: czas życia dany przez Boga

Projekt Życie: czas życia dany przez Boga
(fot. Tomasz Łosiewicz SDS/katolik.tv)
8 lat temu
katolik.tv/ Tomasz Łosiewicz SDS

O terminach, czyli o określonym i podarowanym przez Boga czasie mówi w kolejnym odcinku Tomasz Łosiewicz SDS - psycholog i terapeuta.

Terminy - czas życia dany przez Boga do realizacji projektu

Tak jak Wielki Post ma swój początek i koniec, tak i projekt: życie je ma. Zaczyna się poczęciem i kończy naturalną śmiercią. I choć to takie oczywiste, to jednak człowiek o tym zapomina. Być może dlatego, że nie zna dokładnej daty śmierci i myśli, że nie ma końca - że jego życie doczesne jest nieskończone. Termin końcowy jednak jest i nagli, by zdążyć na czas z realizacją projektu.

Spojrzenie na własne życie z uwzględnieniem śmierci okazuje się bardzo ważne. Skoro przyjdzie, to może warto powierzyć się Twórcy naszego Projektu życie - czyli Bogu? Ważne okazuje się spojrzenie z perspektywy śmierci na własne życie. Skoro przyjdzie, to może warto powierzyć się Twórcy naszego Projektu życie - czyli Bogu?

Zapraszamy do oglądania!

"Plan Boga my realizujemy w pewnym czasie w pewnej przestrzeni, czyli urodziliśmy się wtedy a nie kiedy indziej. I też nasze życie się zakończy. Co to znaczy? Spotkamy się ze śmiercią. Na co dzień nie lubimy myśleć o śmierci..."

Tomasz Łosiewicz SDS

___________________

Na każdą niedzielę Wielkiego Postu oraz na Środę Popielcową przygotowaliśmy jeden 7-minutowy odcinek - będzie to niekonwencjonalna droga wideo-refleksji, prowadząca aż do Zmartwychwstania Pańskiego.

Zapraszamy na wielkopostne rozmyślania nad Projektem: życie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Projekt Życie: czas życia dany przez Boga
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Projekt Życie: czas życia dany przez Boga
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.