Świąteczne życzenia od dzieci z Aleppo [WIDEO]

Świąteczne życzenia od dzieci z Aleppo [WIDEO]
(fot. youtube.com)
Cartias / youtube.com / sz

Caritas Polska umieściło w Internecie nagranie polskiej siostry zakonnej, która jest z misją w ogarniętej wojną Syrii. Wraz z syryjskimi dziećmi dziękują za okazaną pomoc i składają świąteczne życzenia. Nie zapomnijmy o nich zasiadając do wigilijnej wieczerzy.

Wojna, którą obserwujemy za pośrednictwem mediów wydaje się nierealna. Jednak to historia prawdziwych ludzi, którzy cierpią i giną. Ci, którzy ocaleli życzą nam za pośrednictwem Caritas - "Błogosławionych Świąt". Sprawmy, by i oni mogli mieć święta pełne pokoju. Gdy nasze dzieci wypatrują pierwszej gwiazdy, dzieci z Aleppo wypatrują kolejnych pocisków i bomb spadających z nieba.

Zastanawiasz się wraz ze znajomymi nad pomocą? Możecie razem zapewnić godne życie jednej z rodzin syryjskich. Koszt utrzymania takiej rodziny to średnio 90 dolarów miesięcznie. Oni nie sa anonimowi. Dzieci, które widzisz na filmie, to żywy dowód ofiarności ludzi. Caritas zachęca do pomocy w ramach akcji Rodzina Rodzinie. Na stronie internetowej znajdziesz informacje o sytuacji materialnej rodziny i jej członkach. Ten niewielki koszt to cena za przeżycie całej rodziny przez miesiąc. Czujesz, że nie dasz rady sam pomóc? Odezwij się do ludzi w twoim środowisku. Pomaganie zbliża.

Nie bądźmy obojętni na los mieszkańców Aleppo. Niech bożonarodzeniowe ozdoby, tradycje i wszystko co piękne nie przysłoni nam tego co najważniejsze - drugiego człowieka. Dramat Świętej Rodziny uciekającej do Egiptu dzieje się na naszych oczach.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Świąteczne życzenia od dzieci z Aleppo [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.