#wiaraLIVE: rodzina to nie problem, to szansa

#wiaraLIVE: rodzina to nie problem, to szansa
Elwira Ginalska / Łukasz Sośniak SJ / Modlitwa w drodze

Dzisiaj w #wiaraLIVE proponujemy Wam rozmowę o rodzinie relacjach i szansach. Zachęcamy do oglądania i włączania się w dyskusję. Startujemy na żywo już dziś o 21:00. Spotkanie poprowadzi Elwira Ginalska i Łukasz Sośniak SJ.

Często w naszych rodzinach zbliżamy się do siebie tylko wtedy, kiedy już musimy, zupełnie jak w windzie czy w tramwaju. Porozmawiamy dziś o naszych relacjach rodzinnych, szczególnie o szansach jakie daje nam rodzina. Dołączcie do nas dziś o 21:00. Obejrzyj krótki film promocyjny tego live'a:

#wiaraLIVE: Rodzina to nie problem, to szansa

#wiaraLIVE: Często w naszych rodzinach zbliżamy się do siebie tylko wtedy, kiedy już musimy, zupełnie jak w windzie czy w tramwaju. Porozmawiamy dziś o naszych relacjach rodzinnych, szczególnie o szansach jakie daje nam rodzina. Dołączcie do nas dziś o 21:00. Spotkanie poprowadzi Elwira Ginalska i Łukasz Sośniak SJ. Transmisja będzie dostępna na kanale portalu Deon.pl: https://www.facebook.com/portalDEON/

Opublikowany przez Modlitwa w drodze 19 kwietnia 2018

Oboje dzisiejsi prowadzący live'a pracują przy tworzeniu Modlitwy w drodze. Łukasz Sośniak SJ to, jak sam o sobie pisze, z powołania dziennikarz, z natury optymista, z zachowania gbur, z wyglądu grubas, z charakteru buła. Do Towarzystwa Jezusowego wstąpił w 2015 roku. Pracował w Radiu Jasna Góra. Pochodzi z Częstochowy. Elwira Ginalska to oficjalnie magister sztuki, prywatnie fanka filmów z gatunku sci-fi, dramatów i animacji, lubiąca wyciągać drugie dno i gadać podczas seansu. Jest na Drodze Neokatechumenalnej.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Karol Wilczyński

Pięć słów, które mogą zmienić wszystko

„Jezu, Ty się tym zajmij – i wszystko jasne. Cudowna modlitwa, dzięki której rozwiążą się wszystkie moje problemy”.

Ale czy na pewno? I czy na pewno zadziała w taki...

Skomentuj artykuł

#wiaraLIVE: rodzina to nie problem, to szansa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.