Zrób sobie test na odwagę, twardzielu

Zrób sobie test na odwagę, twardzielu
Paweł Kopyść

Dzisiaj zrobimy eksperyment. Przetestuję swoją oraz Twoją odwagę. Ale najpierw…

Siedzę sobie w sobotę wieczorem, miałem sprawdzić tylko facebook-a i iść spać. Stwierdziłem jednak, że jeszcze nie jest tak późno, więc może by coś napisać dla Ciebie, a najlepiej żeby było "na czasie". Sprawdzam co w mediach: nic ciekawego. Sprawdzam więc co będzie jutro: niedziela.  Stwierdziłem, że może warto zapoznać się co się będzie czytać? A tam też nic się nie dzieje. Żadnych historyjek, żadnych przepowiedni, zero emocji, tylko klepanie się po ramieniu.

Czy aby na pewno?

Paweł (wiesz który) pisze do znajomych, których ostatnio poznał. Wita się z nimi trochę przydługawo, ale co istotne samym pozdrowieniem wyznaje swoją wiarę. Potem Jan (ten co jadł miód i chodził po pustyni) niby też tylko powitał swojego kuzyna (wiesz którego), ale zrobił to w postaci turbo świadectwa.

Skąd u nich ta odwaga, pytam się? A ja tu chciałem iść grzecznie spać albo napisać kilka słów o życiu czy biznesie, nie mając odwagi nawet powiedzieć wprost jakich autorów warto poczytać przed snem. Teraz rzucam wyzwanie: dać świadectwo i wyznać wiarę publicznie.

DEON.PL POLECA

Czy jestem twardzielem?

Dziś upublicznij wpis w internecie z wyznaniem wiary. Najlepiej właśnie na facebooku albo twitterze, gdzie wieczorem to ludzie zobaczą. Daj świadectwo w kogo wierzysz. A kto nie jest mięczakiem ten lajkuje, udostępnia to dalej i robi to samo! Myślisz, że jest łatwo? To dlaczego wahasz się i nie udostępnisz tego na swoim profilu?

Czas na mnie. Uff, ciężko… Nie wiem jaka będzie reakcja, jakie skutki, jaki wynik testu. Odwagi!

Wierzę w Jezusa Chrystusa, Syna Bożego.

Poszło w świat

Tekst pochodzi z bloga Pawła Kopyścia. Więcej na: pawel.blog.deon.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Zrób sobie test na odwagę, twardzielu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.