Modlitwa do św. Judy Tadeusza w ciężkim strapieniu

Modlitwa do św. Judy Tadeusza w ciężkim strapieniu
fot. unsplash.com
Deon.pl

Św. Juda Tadeusz jest powszechnie uznawany jako orędownik w sprawach trudnych i beznadziejnych.

Kiedy problemy wydają się być nie do pokonania, kiedy doświadczamy wielkiego stresu i strapienia, on jest orędownikiem, do którego możemy się uciekać. Ta prosta modlitwa może nam w tym pomóc.

Słowa tej modlitwy możesz wykorzystać wtedy, kiedy zawodzi wszystko inne.

Modlitwa w ciężkim strapieniu pozwoli ci spojrzeć na nowo na twój problem i prosić o pomoc niezastąpionego orędownika.

Modlitwa do św. Judy Tadeusza w ciężkim strapieniu

O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności. O święty mój Orędowniku, Ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

Modlitwy na każdą okazję:

Modlitwy na każdą okazję

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Święty Juda Tadeusz żył w I wieku. Był jednym z dwunastu apostołów i krewnym Pana Jezusa (zob. Mk 6,3; Mt 12,46). Po wniebowstąpieniu Chrystusa wyruszył do Edessy, gdzie dzięki darom udzielonym przez Ducha Świętego leczył...

Skomentuj artykuł

Modlitwa do św. Judy Tadeusza w ciężkim strapieniu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.