Nie wiem dlaczego akurat ten święty, ale Alojzy Gonzaga pomógł mi w znalezieniu pracy

Nie wiem dlaczego akurat ten święty, ale Alojzy Gonzaga pomógł mi w znalezieniu pracy
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. pl.depositphotos.com)
Marcin

Nie wiem dlaczego akurat ten święty mi pomógł. Chyba ma bardzo dobre kontakty w niebie z Panem Jezusem i Maryją. Dzięki niemu znalazłem pracę, gdzie jestem do dziś.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja! W 2022 roku we wrześniu straciłem pracę w urzędzie. Pozostawałem bez niej pomimo wielu wysiłków. Składałem i wysyłałem CV, pokazywałem się osobiście pracodawcom, byłem na rozmowach kwalifikacyjnych, uruchamiałem ograniczone kontakty i dużo się modliłem o znalezienie jakiejkolwiek pracy.

Konflikty w rodzinie narastały z tytuły braku pracy. Gdyby nie Rodzice, którzy mnie wsparli również  finansowo byłoby fatalnie. Dzięki Ci Jezu za nich.

DEON.PL POLECA

W kwietniu 2023 roku udało mi się znaleźć pracę na umowę zlecenie, ale tylko na niecały miesiąc.

Na jednej ze stron katolickich znalazłem nabożeństwo sześciu niedziel do świętego Alojzego Gonzagi. Jak wiecie, polega ono m.in. na spowiedzi i komunikowaniu w każdą z sześciu następujących po sobie niedziel. Kiedy z Bożą pomocą udało mi się odprawić to nabożeństwo, pojechałem na rozmowę kwalifikacyjną w lipcu 2023 roku. Później otrzymałem pracę, w której pracuję do dziś jako magazynier na umowie o pracę, za co Bogu dziękuję. I Tobie święty Alojzy!

Nie wiem dlaczego akurat ten święty mi pomógł. Chyba ma bardzo dobre kontakty w niebie z Panem Jezusem i Maryją.

Dodam jeszcze, że Pan Bóg i Maryja podali mi pomocną dłoń i odzyskałem na nowo łaskę czystości, w której trwam. Święty Alojzy to wspaniały wzór czystości.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nie wiem dlaczego akurat ten święty, ale Alojzy Gonzaga pomógł mi w znalezieniu pracy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.