Jak rozpoznać Ducha? 8 kroków

Jak rozpoznać Ducha? 8 kroków
(fot. Jacek Domański SJ / aj)
3 lata temu
Daniel Wojda SJ

Nie jesteśmy sami; wokół nas są Duchy, które mają realny wpływ na nasze życie. Jak odróżnić ich działanie i nie dać się złemu, który stara się wprowadzić nas w poczucie smutku i bezsensu?

Jeśli szukasz inspiracji na Adwent, nie rób sobie postanowień w stylu: "nie będę jeść czekolady". Spróbuj czegoś, co przyniesie konkretną korzyść, pogłębi twoją wiarę i sprawi, że zaczniesz postrzegać świat w pozytywny sposób.

Zrób z nami 8 kroków do rozpoznawania Duchów. W każdą niedzielę i środę Adwentu będziemy publikować film, a w nim konkretny zestaw ćwiczeń i praktycznych porad, które nauczą cię rozpoznawać działanie dobrych i złych Duchów w twoim życiu.

Naszym przewodnikiem na drodze rozeznawania będzie Daniel Wojda SJ.

W czasie nauki rozeznawania Duchów ważną rolę odgrywają medytacje Pisma Świętego. W każdy niedzielny wieczór możesz z nami medytować na żywo pod linkiem.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jak rozpoznać Ducha? 8 kroków
Komentarze (3)
J
Joanna
2 grudnia 2016, 11:25
kiedy będzie drugi krok.Czekamy z dziećmi od środy.Wieczorami robimy wg.wskazówek we wspolnocie domowej.Już samo opowiadanie sobie dnia daje nam wiele łask.Potem wydrukowałam listę by to sprawniej poszło ale nic z tego luboią opowiadac ze szczegółami :).Dzieci mam jeszcze małe ale bardzo lubią to ćwiczenie.Taki nasz wspólny czas wieczorem.Tylko co dalej gdzie ten krok 2?Bóg zapłać:)
KM
ks. Marcin D.
29 listopada 2016, 23:05
ale tylko jak sie ma ubozuchna wiedze teologiczną
S
Szymon
28 listopada 2016, 18:20
To brzmi jak Ezoteryka...

Skomentuj artykuł

Jak rozpoznać Ducha? 8 kroków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.