Spowiedź - praktyczny poradnik, darmowy ebook

Spowiedź - praktyczny poradnik, darmowy ebook
DEON.pl

Spowiedź jest dla Ciebie trudnym obowiązkiem? Jest związana z traumą, osądem? Być może ktoś Cię skrzywdził? Może jest niewygodna? A może chcesz wykorzystać ją lepiej? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś "tak", mamy dla Ciebie zupełnie darmowy ebook.

Sakrament pojednania to zawsze kilka pytań: kiedy, jak, dlaczego? Czy potrzebny jest ksiądz, a jeśli tak, jak znaleźć odpowiedniego? Jak dobrze przygotować się do spowiedzi? Postanowiliśmy odpowiedzieć na nie w jednym ebooku, który dla czytelników DEON.pl dostępny jest zupełnie za darmo. Jedyne co trzeba zrobić, aby go pobrać, to zapisać się do naszego newslettera.

Newsletter  - jeszcze więcej DEON.pl

Od blisko sześciu lat DEON.pl przybliża świat Kościołowi, a Kościół światu. Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych, komentujemy bieżące wydarzenia, tworzymy przestrzeń do dyskusji.

Dzięki newsletterowi, który właśnie uruchamiamy, będziemy jeszcze bliżej Was. Tam wybór najlepszych, najciekawszych artykułów z portalu, informacje o promocjach i nowościach na chrześcijańskim rynku wydawniczym, zaproszenia na wydarzenia kulturalne i eventy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Spowiedź - praktyczny poradnik, darmowy ebook
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.