Szymon Reich o "Nadziejniku": w końcu mogę z niego skorzystać

Szymon Reich o "Nadziejniku": w końcu mogę z niego skorzystać
(fot. facebook.com / AJ)
1 rok temu
Redakcja DEON.pl

"Kiedy patrzę wstecz na to, co wydarzyło się w Kościele przez miniony rok, i szukam słów, które najtrafniej oddałyby moje odczucia, do głowy przychodzą mi głównie te mówiące o smutku, rozczarowaniu, zgorszeniu i zawodzie" - pisze redaktor naczelny DEON.pl, Piotr Żyłka.

Nie chcemy być naiwni. Nie chcemy przymykać oczu na trudną rzeczywistość. Nie chcemy udawać, że nie widzimy, że jest źle. Ale równocześnie nie przestajemy wierzyć, że jeśli grupa ludzi, która nawet wcale nie musi być większością, każdego dnia będzie starać się szukać nadziei w jej źródle, to z ciemności powoli zacznie wyłaniać się światło. 

Na stronach Nadziejnika spotkacie się z myślami i historiami ludzi będących rozwinięciem przesłania zmartwychwstałego Chrystusa, którego tak bardzo dziś potrzebujemy.

Obejrzyj kalendarz z Szymonem Reichem, uczestnikiem "Top Model"

Szymon podkreśla, że cieszy się, że w końcu może z niego skorzystać. Mówi, że daje on duże pole do autorefleksji i do bardziej świadomego kroczenia z Bogiem przez codzienne życie. 

To nie jest zwykły kalendarz, ponieważ... zaczyna się od Adwentu. Na każdy tydzień Adwentu otrzymacie od nas specjalne wyzwanie, które skłoni Was do refleksji i zmian. Z okazji Black Friday mamy dla Was kod rabatowy BF19 aktywny do 1 grudnia, dzięki któremu otrzymacie 35% zniżki. Zamów go TUTAJ.

Oprócz tego znajdziecie w środku:

  • wyzwania na Wielki Post
  • teksty autorów i blogerów DEON.pl, które czynią każdy miesiąc wyjątkowym
  • cytaty na każdy tydzień
  • ważne daty i czytania z dnia
  • modlitwy, którymi sami się modlimy
  • mapę społeczności, której jesteś członkiem
  • dużo miejsca na notatki

Pamiętajmy o tym zawsze❗️ *** Więcej inspirujących myśli znajdziecie w NADZIEJNIKU ➡️ https://wydawnictwowam.pl/prod.nadziejnik.18363.htm?sku=82829

Opublikowany przez DEON.pl Czwartek, 5 września 2019

Dzięki temu kalendarzowi będziemy mogli się także... poznać. Dowiecie się, kto w redakcji najgłośniej się śmieje, kto ogląda zawsze i ponad wszystko "Przyjaciół", kto jest fanem hamaków, a kto pije dużo dobrej kawy. Zapraszamy Was do naszego redakcyjnego świata, który jest bogaty w różnorodność.

(fot. Michał Lewandowski)

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
22,14 zł
36,90 zł

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

Szymon Reich o "Nadziejniku": w końcu mogę z niego skorzystać
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.