To niezwykłe fotografie karmiących matek. Odnajdziesz w nich siebie

To niezwykłe fotografie karmiących matek. Odnajdziesz w nich siebie
(fot. depositphotos.com / facebook.com)
1 rok temu
Aleteia / facebook.com / jb

Pamiętajmy, że każdy sposób karmienia jest piękny i niesamowity. Te zdjęcia poruszają!

Karmienie piersią, z butelki lub z rurki. Czy któreś z nich jest lepsze lub gorsze? Absolutnie nie, zwłaszcza, że często mamy karmiące butelką marzą o karmieniu piersią, ale z powodów zdrowotnych lub po prostu dlatego, że nie mają wystarczająco pokarmu, używają butelki.

Felicia Saunders, amerykańska fotografka, postanowiła pokazać to na zdjęciach. Jak sama podkreśla, dzieci są "odżywiane miłością" i to jest najważniejsze. Artystka co roku organizuje sesję fotograficzną dotyczącą wychowania i karmienia dzieci. Kiedy opublikowała zdjęcia w mediach społecznościowych napisała: "chcę powiedzieć że bez względu na wybór formy karmienia, jesteś niesamowita. Chcę udokumentować twoją historię miłosnej więzi, jaką tworzysz, karmiąc swoje dziecko, bez względu na styl, w jaki to robisz".

Fotografka otrzymała wiele pozytywnych komentarzy. Wspomina także, że sama miała trudności z karmieniem swoich dzieci i podawała im pokarm butelką. 

Zobaczcie pozostałe zdjęcia:

In honor of National Breastfeeding Month, I just want to say that no matter your avenue of feeding you are absolutely...

Opublikowany przez Felicia Saunders Photography Czwartek, 1 sierpnia 2019

 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
24,43 zł
34,90 zł

Święte kobiety wcale nie były doskonałe!

Ufały Bogu. Kochały. Rozwijały swoje mocne strony. Pozwalały, by bez względu na życiowe trudności wzrastało w nich dobro. Nie zawsze dawały radę. Czasem płakały. Popełniały błędy. Gubiły sens. Nie...

Skomentuj artykuł

To niezwykłe fotografie karmiących matek. Odnajdziesz w nich siebie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.