Adam Szustak OP: co jest w Tobie piękne?

Adam Szustak OP: co jest w Tobie piękne?
Adam Szustak OP

"Piękna" i "pociągająca seksualnie" - te dwa sformułowania się zrównały. Nie tylko mężczyznom, ale też wam. Próbujecie spełnić oczekiwania. Tylko po co? Zróbcie sobie jedno ćwiczenie.

- Zadajcie sobie pytanie: co jest we mnie piękne? Nie interesują mnie kulturowe pomysły na powabności i zgrabności, na kształy i rozmiary. Bo większość waszych koncepcji na piękno polega na tym, żeby się uatrakcyjnić seksualnie. A wy macie w twarzach coś tak całkowicie pociagającego, że wasze kształty nijak się mają do tego! - przekonuje ojciec Adam.

DEON.PL POLECAPosłuchajcie o inspirującym pięknie Judyty i na czym polega zaproponowane przez dominikanina ćwiczenie:

Więcej znajdziecie w audiobooku "Projekt Judyta. Czym jest siła kobiety?"

Posłuchaj też: "Nie potrzebujesz do szczęścia żadnego mężczyzny >>

Łakniecie obok siebie mężczyzny. Myślicie: "jak nie będę miała sensownego męża i nie założę z nim rodziny, zawsze będę nieszczęśliwa". To największe kłamstwo, jakie wmówił wam zły.

- "Chodź", "bądź ze mną", "muszę cię mieć" - zniewalające pragnienie męża i poddaństwo wobec mężczyzn to skutki grzechu pierworodnego. Wszystkie macie to w sobie, a to nie jest pomysł Pana Boga. Jeżeli chcecie wrócić do bycia kobietami z pierwotnego zamysłu Stwórcy, to musicie się całkowicie uwolnić od wszystkich mężczyzn.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP: co jest w Tobie piękne?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.