Jak poradzić sobie ze zranieniami seksualnymi?

Jak poradzić sobie ze zranieniami seksualnymi?
(fot. shutterstock.com)
Anna i Jacek Weigl

"Wychowałam się w niepełnej rodzinie; mama nie mogła zapewnić mi tyle miłości, co obydwoje rodzice. W wieku 19 lat zaszłam w ciążę. Ojciec dziecka powiedział: «usuń»".

"Mój tata odszedł od mamy, jak miałam półtora roku; jako nastolatka zaczęłam szukać miłości u chłopców. Myślałam, że jeśli oddam się cała, to w pełni będę kochana. W wieku 19 lat byłam już w ciąży. Pierwsze, co powiedział ojciec dziecka brzmiało: «usuń to dziecko». Byłam tak zaślepiona, że zapisałam się na zabieg" - posłuchaj poruszającego świadectwa Anny Weigl, która mówi o tym, jak poradzić sobie ze zranieniami z przeszłości.

To historia, która daje nadzieję.

DEON.PL POLECA

Anna i Jacek Weigl w pasjonującym audiobooku "Czysty seks" dzielą się doświadczeniami związanymi ze współżyciem. Jeśli czujesz, że w twoim związku "czegoś" brakuje, koniecznie kliknij tutaj.

***

Choć trudno w to uwierzyć, znaczna ilość małżeństw - pomimo aktywnego życia seksualnego - praktycznie nigdy nie rozmawiała ze sobą na temat seksu! Wciąż funkcjonuje przekonanie, że przecież każdy wie, "jak to się robi". Nic bardziej mylnego.

"Wielu z nas, bazując na tym, co lansują media, ma nierealne oczekiwania seksualne. Brak komunikacji w tym temacie może skończyć się rozczarowaniem lub zniechęceniem, a przecież seks jest potężnym spoiwem małżeństwa".

Jeśli zależy Ci na udanej, pełnej radości i spełnienia relacji seksualnej - potrzeba o to zadbać.

"Czysty SEKS" to szczera i odkrywcza konferencja o relacji seksualnej, która wyjaśnia to, o co nieraz nawet nie wiedziałeś, jak zapytać.

Z tej publikacji dowiesz się:

  • Z jakimi trudnościami małżonkowie mierzą się na początku relacji seksualnej?
  • Jakie są cechy wspaniałych kochanków?
  • Jakie 6 elementów buduje udaną relację seksualną?
  • Jak urozmaicać seks, aby ogień Waszej miłości i namiętności nie wygasał latami?
  • Jak być twórczą partnerką?
  • Jak poradzić sobie z trudną przeszłością seksualną?
  • Jakie jest prawdziwe oblicze pornografii i jaki ma wpływ na relację seksualną?

Ona - ukochana, pełna miłości i wsparcia żona. Troskliwa mama, pełna zachęty i wiary w każde ze swoich dzieci. Śpiewa w zespole muzycznym, uczy się grać na pianinie. Twórcza wychowawczyni i nauczycielka geografii oraz przyrody. Codziennie dostępna na FB.

On - szlachetny, niezapomniany rocznik 1977! Coraz bardziej szczęśliwy mąż Ani. Zachwycony swoją rolą tata: Mateusza, Beniamina, Hani, Eliasza i Nadii.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anna Weigl, Jacek Weigl

Jeśli zależy Ci na udanej, pełnej radości i spełnienia relacji seksualnej to trzeba o to zadbać!

Choć trudno uwierzyć, znaczna ilość małżeństw – pomimo aktywnego życia seksualnego – praktycznie nigdy nie rozmawiała ze sobą na...

Skomentuj artykuł

Jak poradzić sobie ze zranieniami seksualnymi?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.