Zacznij wreszcie żyć teraźniejszością!

Zacznij wreszcie żyć teraźniejszością!
(fot. shutterstock.com)
4 lata temu
Norbert Lechleitner / slo

Podczas koncertu młody mężczyzna zwrócił uwagę na ładną młodą kobietę, która siedziała dwa rzędy przed nim i z zachwytem wsłuchiwała się w muzykę. Od tej chwili wpatrywał się już tylko w nią. Tego wieczoru młody mężczyzna zakochał się w owej pięknej kobiecie na amen.

W następnych miesiącach starał się z rosnącą rozpaczą o spotkanie z ukochaną, ale wszystkie jego zabiegi były odrzucane. W końcu jednak uległa i wyraziła zgodę na spotkanie z nim pod bankiem przy parkowej fontannie.

Tak oto pięknego letniego dnia siedzieli razem na parkowej ławce. Będąc u celu swoich pragnień, mężczyzna sięgnął do kieszeni i wyjął plik listów, które pisał do ukochanej w ostatnich miesiącach. Z powodu jej nieprzychylnej postawy nie ważył się ich wysyłać. Ale teraz mógł jej przecież wszystko powiedzieć, co mu leżało na sercu. I tak czytał jej godzina za godziną swoje listy pełne piekącego bólu, gorącego pragnienia i palącej tęsknoty.

- Ależ z ciebie idiota - powiedziała wreszcie młoda kobieta. - Już wiele godzin czytasz mi swoje listy i mówisz o swojej tęsknocie za mną. Jesteś pogrążony w spisanych kiedyś wyznaniach swego serca, gdy ja tymczasem siedzę obok ciebie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Zacznij wreszcie żyć teraźniejszością!
Komentarze (1)
S
Szymon
6 listopada 2015, 07:36
Po czym wstała i poszła i już się więcej nie spotkali.

Skomentuj artykuł

Zacznij wreszcie żyć teraźniejszością!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.