"Mam na imię Sandra i zapraszam Was na krótki film o tym, co przeszłam" [WIDEO]

"Mam na imię Sandra i zapraszam Was na krótki film o tym, co przeszłam" [WIDEO]
(fot. youtube / niemożliwe? a jednak)
youtube / pch

Sandra chciała być tancerką, ale miała wrodzoną wadę rąk oraz pojawił się u niej rak kości. Nie zrezygnowała jednak ze swoich marzeń. "Amputowałam nogę i to była najlepsza decyzja w moim życiu". Niemożliwe? A jednak.

"Cześć! Mam na imię Sandra i zapraszam Was na krótki film o tym, co przeżyłam, co przeszłam" - tak zaczyna swoją wyjątkową opowieść o radzeniu sobie z wrodzoną wadą, amputacją Sandra. Obejrzyj film, który sama nagrała, a na którym opowiada niepowtarzalną historię o tym, jak przeżyła najtrudniejsze chwile.

Obecnie Sandra ma 19 lat. Korzysta z życia, tańczy, pływa, biega i cieszy się z codzienności. Prowadzi m.in. swój kanał na youtube "Niemożliwe? A jednak", na którym dzieli się różnymi przeżyciami ze swojego życia również w formie wideo. Publikuje także zdjęcia w serwisie instagram. Inspiracją był dla niej Jasiek Mela, który również ma protezę ręki i nogi, a mimo to dokonał wielu pozornie fizycznie go przekraczających, m.in. zdobył biegun oraz... zrobił szalik jedną ręką na drutach!

Czytaj wywiad z Jaśkiem Melą na DEON.pl >>

 

#jasiekmela

Post udostępniony przez Sandra Sandrix (@sandra_sandrix_)

W 2017 roku została uhonorowana nagrodą "Osobowość roku" przez Gazetę Krakowską w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna". Wybór ten został dokonany dzięki głosom fanów jej działalności, wysyłających smsy na jej kandydaturę.

Podziwiamy ją za wytrwałość i życzymy dalszego pełnego odwagi wchodzenia w dorosłe życie!

***

Wspomniany wcześniej Jasiek Mela, który świadectwem swojego życia oraz przekraczeniem ograniczeń spowodowanych przez niepełnosprawność, motywuje nas wszystkich do działania, wziął udział jakiś czas temu w organizowanym przez nas cyklu spotkań #CośWięcej. Sam mówi, że śmieje się ze słowa normalność. Mówi do tego, że ma swój sposób na życie:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko
20,94 zł
29,90 zł

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

"Mam na imię Sandra i zapraszam Was na krótki film o tym, co przeszłam" [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.