Gwiazdy serialu "The Chosen" przyjadą do Polski! Kiedy i gdzie będzie się można z nimi spotkać?

Gwiazdy serialu "The Chosen" przyjadą do Polski! Kiedy i gdzie będzie się można z nimi spotkać?
Fot. Rafael Film / YouTube.com
Rafael Film / tk

Od 2 lutego 2024 roku wielbiciele serialu "The Chosen" będą mogli obejrzeć w kinach specjalnie przygotowaną ponad dwugodzinną premierę pierwszego i drugiego odcinka czwartego sezonu. Premiery odbędą się  jednocześnie w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. 

Wcześniej, 26 stycznia w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się ekskluzywny pokaz przedpremierowy, w której wezmą udział amerykańskie gwiazdy serialu - Jonathan Roumie grający Jezusa i Liz Tabish, kochana przez widzów serialowa Maria Magdalena. Po projekcji gwiazdy "The Chosen" zapowiadają krótkie przemówienie dedykowane specjalnie polskim widzom. Bilety na to wyczekiwane wydarzenie sprzedały się już w pierwszym dniu!

Nadchodzący czwarty sezon może być rewolucyjny pod względem głębi emocjonalnej - co zapowiada twórca "The Chosen", Dallas Jenkins: "Po obejrzeniu odcinków czwartego sezonu wiedzieliśmy, że wyrządzilibyśmy naszym fanom krzywdę, gdybyśmy odmówili im szansy zobaczenia ich na wielkim ekranie, w towarzystwie innych osób, z którymi mogą się śmiać i płakać". Rewolucyjna będzie również ścieżka dystrybucji, prze kilka miesięcy najnowszy sezon "The Chosen" będzie można zobaczyć tylko w kinie!

Oficjalny plakat czwartego sezonu "The Chosen" (fot. materiały dystrybutora)Oficjalny plakat czwartego sezonu "The Chosen" (fot. materiały dystrybutora)

DEON.PL POLECA

"The Chosen" to pionierski wielosezonowy niezależny projekt finansowany przez społeczność. Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Pierwsze trzy sezony zostały przetłumaczone na 20 języków. Serial osiągnął ponad pół miliarda wyświetleń, przyciągając 200 milionów widzów na całym świecie oraz zdobywając ponad 10 milionów fanów na platformach społecznościowych.

Niewielu serialom opartym na wierze udało się jednocześnie podbić serca widzów i zdobyć uznanie krytyków. Wielbiciele "The Chosen" są urzeczeni bezprecedensowym przedstawieniem Jezusa i Jego relacji, co jest perspektywą rzadko spotykaną wśród twórców filmowych interpretujących Ewangelię. Akcja rozgrywającego się na tle rzymskiego ucisku w Izraelu w I wieku oryginalnego dramatu historycznego stworzonego i wyreżyserowanego przez Dallasa Jenkinsa przedstawia autentyczne i intymne spojrzenie na rewolucyjne życie i naukę Chrystusa oczami tych, którzy go znali.

Rafael Film jest polskim kinowym dystrybutorem filmu, natomiast DR Studio -oficjalnym przedstawicielem serialu w Polsce. Dystrybucją światową zajmuje się Lionsgate.

Obejrzyj zwiastun czwartego sezonu "The Chosen"

Źródło: Rafael Film / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Przemysław Marek Szewczyk

Odkryj nieznane oblicze Jezusa

Czy miał rodzeństwo?
Jak wyglądały Jego relacje z rodzicami?
Czy w życiu prywatnym też czynił cuda?
Jak wyglądały kulisy Jego procesu przed Piłatem?
Co działo się z...

Skomentuj artykuł

Gwiazdy serialu "The Chosen" przyjadą do Polski! Kiedy i gdzie będzie się można z nimi spotkać?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.