Świąteczny odcinek „The Chosen”. Jest zwiastun

Świąteczny odcinek „The Chosen”. Jest zwiastun
Klatka z filmu „The Shepherd” (Fot. Youtube/The Chosen)
CNA/YoutubeTheChosen/dm

1 listopada twórcy znanego szeroko serialu chrześcijańskiego „The Chosen” pokazali zwiastun nadchodzącego świątecznego odcinka specjalnego, który będzie wyświetlany w kinach w dniach 12-17 grudnia.

„Christmas with The Chosen: Holy Night” łączy „The Messengers”, bożonarodzeniowy odcinek specjalny przedstawiający historię narodzin Jezusa oraz „The Shepherd”, odcinek pilotażowy „The Chosen”, w jedną połączoną historię.

Nowy odcinek specjalny opowiada historię narodzin Jezusa widzianą oczami młodej matki uznanej za nieczystą i pasterza uznanego za „nieczystego”.

To również także nigdy wcześniej nie widziany występ włoskich piosenkarzy Andrei i Matteo Bocelli. Andrea Bocelli wykonał we Włoszech utwór „O Holy Night”.

DEON.PL POLECA

Obok niego pojawili się również inni wykonawcy, jak: Matt Maher, Brandon Lake, Zach Williams, chór dziecięcy One Voice, Joy to the World i rodzina Bonner.

Dallas Jenkins, twórca, reżyser i współscenarzysta „The Chosen”, powiedział w wywiadzie dla Catholic News Agency, że nowy odcinek specjalny „okazał się lepszy, niż się spodziewano”. Namawiał fanów, aby obejrzeli film w kinach, ponieważ „to naprawdę piękne przeżycie”.

„The Chosen”, pierwotnie zapoczątkowany w ramach projektu finansowanego przez ludzi, jest jednym z najczęściej oglądanych filmów na świecie. Osiągnął ponad 600 milionów wyświetleń odcinków łącznie i ma ponad 10 milionów obserwujących w mediach społecznościowych.

Według twórców jest także na dobrej drodze, aby stać się najczęściej tłumaczonym serialem w historii. Pierwsze trzy sezony będą wkrótce dostępne w 50 językach, a planowane jest dodanie napisów w ponad 600.

Bilety w USA i Kanadzie będzie można kupić od 20 listopada.

CNA/YoutubeTheChosen/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Świąteczny odcinek „The Chosen”. Jest zwiastun
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.